Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes próbálkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
16 vagyok, még nem volt barátnőm. Van egy lány a suliban, akivel sokat lógunk és tényleg tetszik nekem. Már többször is volt esélyem randira hívni, de mindig meghátráltam, mert attól féltem, hogy nemet mond. Amúgy még nem volt barátja. Hasonló az érdeklődésünk, mindig tudunk miről dumálni, de a sulin kívül nincs túl sok szabadideje. Érdemes megpróbálkozni? Attól félek, ha nemet mond, akkor mint barátot is elveszítem, különben már rég összeszedtem volna a bátorságomat. Normális válaszokat várok :)
2011. febr. 25. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, próbálkozni nem érdemes. Csinálni kell, határozottan.
2011. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj attól, hogy nemet mond. Ha nincs kedve jönni sem biztos, hogy te leszel az oka vagy megijed valamitől vagy bármi más lehet az oka. Majd úgyis ki fog derülni.

Szerintem hívd el, a barátság nem lesz vége egy ilyentől. Csak döntsd el, hogy mit akarsz a lánytól.

2011. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
16 éves lány vagyok, szóval hallgass ide! :D ne vedd vér komolyan a dolgot, de az biztos bejönne neki, ha beszélnél róla h van vmi jó film most a moziban (nem kell nyálasnak lennie, a lányok nem csak arra gerjednek) elmehetnétek megnézni, nem? ha megkérdezi ez randi e, mondd h akár annak is vehetitek, ez nem kínos és nem olyan mintha fülig bele lennél esve, ha esetleg nemet mondd, akkor sem megy fuccsba a barátságotok, bár ha őszinte akarok lenni, előbb-utóbb elő fog jönni a dolog, mert nem lehet igaz barátság ha egyikőtöknek mást jelent a kapcsolat... de sok sikert, próbáld meg!! :P
2011. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz a biztató válaszokat! Megkérdezem mit szólna egy randihoz :)
2011. febr. 25. 18:05
 5/10 anonim ***** válasza:

De komolyan. Képzeld el, hogy nemet mond. MI LESZ AKKOR????? SEMMI!!!!

Semmi sem történt. Nem kell szégyellned magad, nem kell izgulni. Nem, és kész.

2011. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Másrészt, nem kicsit azért vagy vele jóban, mert tetszik neked. Tanuld meg, hogy férfi és nő között nincsen barátság.

Az egy másik dolog, hogy nő és nő közt sincs, de ez egy másik lecke.

2011. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha nem kerdezed meg, nem fogod megtudni, hogy elmenne-e.

Amugy meg, ha nem akar baratsagnal tobbet, akkor sem kell elveszitened a baratsagat, legalabbis, ha komolyan gondolja a baratsagot.

2011. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:51


"Az egy másik dolog, hogy nő és nő közt sincs, de ez egy másik lecke."

Ezt meg hogy érted? Amennyire tudom, a nők igen nagy része Nem látens leszbikus.

2011. febr. 26. 22:07
 9/10 anonim ***** válasza:

a látens leszbikus :D

esetleg potenciális leszbikus de azseeeem :P

amúgy erre én is kíváncsi vagyok, na hadd olvassuk a leckét!

2011. febr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
És férfi és férfi közt sincs. Az túl van a barátságon.
2011. febr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!