Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor szeretne valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeretne valamit vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel tegnap találkoztunk először és ottalvás lett belőle. Előtte ugye emailoztunk és ott nayon feltűnően bókolt nekem. Mikor náluk voltunk vigyázn kellett a tesójára(14 éves). Amikor lett volna alkalma, hogy megcsókoljon mindíg félbeszakított minket a tesója. Többször is mondta, hogy jó lenne neki ilyen barátnő mint én.

Amúgy nekem nagyon tetszik, csak nem merem bevallani, mert mi va HA....


2011. febr. 24. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy egy 14 évesre mért kell vigyázni? Nem óvodás már.
2011. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én se értem, de hát mondták a szülei, hogy muszáj.
2011. febr. 24. 22:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Egyébként hány éves vagy?


Nem igazán értek mindent. Tehát az a helyzet, hogy nem is az a srác tetszik, akivel e-maileztetek, hanem a 14 éves tesója? És akkor most ki is szakított titeket félbe? Vagyis melyik srác akart megcsókolni? Bocsi, csak már fáradt vagyok, és nehéz a felfogásom.

2011. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a srác tetszik akivel emaileztünk, de a tesója(ő lány) minden egyes "csók próbálkozáskor" félbeszakított minket. Szegény srác meg már teljessen kész volt, de nem tudom eldönteni, hogy bejövök-e neki.
2011. febr. 24. 23:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jönnél be neki, miért próbált volna megcsókolni, többször is? Csak úgy poénból??
2011. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy bejövök neki. Akkor hogyan tudnám a tudtára adni, hogy nekem is ő?
2011. febr. 24. 23:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Így már mindent értek. Azt hittem, hogy a 14 éves tesó is srác, és inkább ő tetszik neked. Félreértelmeztem. Egyébként ha úgy érezted, hogy a srác meg akar csókolni, akkor biztos bejössz neki. Ha keres és találkozni akar veled, akkor biztos érdekled. Ha ő nem hív vagy nem ír, vagy kibúvókat keres a találkák alól, akkor szerintem felejtsd el.
2011. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd el valahova, olyan helyre ahol mindketten jól érzitek magatokat, esetleg borozgassatok kicsit(ha betöltöttétek a 18-at), aztán kérdezz rá. Más módja nem nagyon van.

Vagy esetleg ha nagyon nem mered, de tényleg bejön és türelmes is vagy, akkor megpróbálhatod a kivárás taktikát, ha bejössz neki hátha ő fog lépni egy idő után.

2011. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem tuti szeretne valamit.
2011. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aranyom szted egy olyan törekedne érted akinek nem jössz be? vagy miután elmentél nyírja ki az öccsét :D ( ezt csak sejtem, ismerős.....) Nem mondana tenne ilyet hanem közönbösen viselkedne veled. Pöpp szivedet ne törd emiatt, tuti bejössz neki ha igy van ahogy leirtad. Sok sikert, öcsikére meg vigyázni:D
2011. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!