Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Tudom, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tudom, hogy ez már az ezredik ilyen kérdés.

Figyelt kérdés

Igen,én is tinédzser vagyok,és igen,nekem is egy fiú tetszik. Nem ismerjük egymást olyan jól,régebben sokat beszélgettünk(nekem már akkor is tetszett),de aztán június körül vmiért elkezdtük kerülni egymást,nem köszöntünk egymásnak stb. 2 hónapig nem is láttam,már örültem,hogy túlvagyok rajta.De amint megláttam újra előjöttek az érzések. Minden nap látom,mivel egy suliba járunk. Egy nőcsábász,az utóbbi egy évben legalább 15 csajjal kavart,4-gyel járt,most is jár egy csajjal. Már kezdtem ahhoz is hozzászokni,hogy minden nap látom,de aztán együtt voltunk sítúrán. Megpróbáltam kerülni,de az utolsóelőtti nap odajött hozzám beszélgetni,körülbelül egy órát beszéltünk,majd egy öleléssel váltunk el egymástól.Azt mondta,hogy újra be kéne iktatni a beszélgetéseket. Utolsó napon is együtt voltunk. Az étteremben elkezdte simogatni az asztal alatt a combomat,de nem hagytam,mivel a másik oldalán ott ült a barátnője. Sítúra után kb. 1 hétig nem beszéltünk,aztán egy edzésen odajött hozzám. Mindketten kosarazunk. Tiszta aranyos volt,piszkált,beszélgettünk. Én írtam a jegyzőkönyvet(3 alkalom),amikor játszottak,akkor is odajött beszélgetni,átölelt és azt mondta,hogy hiányzom neki,bár lehet,hogy csak viccelt. De ezen kívül nem keresett,nem is beszéltünk. Nem tudom eldönteni,hogy mit akar,barátságot? Szerdán lesz az utolsó meccsük,be vagyok parázva,hogy aztán megint nem fogunk beszélni,mert én tuti nem fogom őt keresni. Egyfolytában csak rá gondolok,nem tudom kiverni a fejemből. Tudom,hogy alapból tabu lenne,mivel van barátnője. El kéne felejtenem vagy barátkoznom kéne vele? Segítsetek! Bocsi,ha egy kicsit hosszú és kacifántos lett,de mindent le szerettem volna írni,hátha így könnyebb megítélni.

Köszi a válaszokat!


2011. febr. 24. 21:40
 1/4 anonim válasza:
Szia:) Szerintem felejtsd el őt. Ahogy leírtad úgy gondolom hogy tényleg az a tipikus pasi aki minden nővel játszik van barátnője de rajtad kívül 13 csajjal kavar, flörtöl. És ebből te vagy az egyik, nem túl jó érzés. Kerüld őt ehl ha odamegy hozzád viselkedj természetesen de ne fülig érő mosollyal csábos tekintettel rebegtető szempillákkal:D:D:D Semmilyen jelet ne adj felé, ha megakar kapni akkor ne legyen már neki annyira könnyű mert akkor csak egy strigula leszel.ha megakar kapni akkor udvarolni fog elkell hagynia a barátnőjét randizgatnotok kell beszélgetni, ha megteszi érted akkor veled akar lenni, ha nem keres tovább akkor csak kellett egy csaj a többi 20 mellé. hány éves vagy egyébként? sokat számít, de én ezt gondolom:) remélem segítettem puszi
2011. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:) Megpróbálom megfogadni,csak nehéz. 15 éves vagyok,ő 16,a barátnője szintén 16.
2011. febr. 24. 21:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék hozzátenni,hogy nem volt még egy barátnője sem,akit nem csalt volna meg.:/
2011. febr. 24. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:

felejtsd el ezt a szoknyavadászt,tudja hogy mindenki odavan érte és ezért egyre bátrabban pörgeti a rudján a lányokat


mikor tizenéves voltam nekem is egy olyan lány tetszett aki falta a fiúkat,valszeg sejtette hogy tetszik nekem de voltaképpen a képem előtt váltogatta a pasijait.....Aztán egy szép napon "pofánvágtam saját magam".

"Te hülye"-mondom magamnak ezek a srácok akiket irigylek mind tanulatlan alkalmi munkából vagy anélkül élő léhűtők.Maga a csaj sem egy IQfighter.Egy két fokkal szebb lányban mint én fiúban oszt szevasz tavasz...mi lesz 5 év múlva?Én egy tűrhető munkahelyen dolgozok ők meg tapsolnak egy talk-showban...ne essek már hasra ezek előtt

Gondoltam inkább keresek egy őszinte visszafogott lányt

2011. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!