Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, mit szerettek jobban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mit szerettek jobban? Ha a fiu eloben szolit meg titeket, vagy inkabb eloszor facebookon?

Figyelt kérdés
Mindkettore van lehetosegem, csak eloben nem mindig van magaban.(ekezetekert bocsi.. angol billentyuzetem van)
2011. febr. 24. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted mit szeretnek jobban? Majd facebookon is dugd meg, legalább tuti nem lesz terhes.
2011. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Élőben mindenképp! Ha választani lehet.. Várj meg egy olyan pillanatot, amikor nincs más választása + végig hallgat+ kérdésekre válaszol.. (barátnők stb ne legyenek ott.. mert terelni tudja a beszélgetést + újrapróbánál már kicsit erőszakosnak tűnhetsz..)
2011. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Talan tenyleg hulye kerdes volt, csak az a baj, hogy a suliba van 1 kozos orank(2 kozos osztalyba jarunk) es ha lepattint akkor kisse kinos lesz felev vegeig az a kozos ora...
2011. febr. 24. 14:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem órán kell megmondani bazeg :D Egyébként meg fb-n ha elmondod és nettán koppansz, akkor is kínos lesz az a közös óra..:) Egyik szünetben hívd félre, ne legyen túlfeszített hangulat, de ne is az legyen h csak így félvállról beszélsz vele.. Bár szerintem nem szükséges a szerelem vallás, jön magától is, ha jön.. Lehet rá célozgatni finoman is. Találd fel magad, majd érzed hogy lesz a legjobb..
2011. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyenlore nem szerelem, csak tetszik nekem es ugy gondoltam facebookon, hogy elhivom egy setara.Eloben pedig ep hazafele tartana es ha szerencsem van magaba van, ha nincs akkor varhatok meg egy hetet mig hazafele leszolithatom.

Egyebkent a suliban egyaltalan nem jo otlet, mert csak az osztalyaban szokott tartozkodni es eleg furan venne ki magat, ha csak ugy ni bemegyek es kihivom, hogy beszelgetni szeretnek veled...

2011. febr. 24. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:
élőbe jobb szerintem.
2011. febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
facebook
2011. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!