Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tetszem mindenkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszem mindenkinek?

Figyelt kérdés

Nem ego-ból írom, nem az a fajta vagyok. Csak azt vettem észre az utóbbi fél év óta, hogy észrevesznek a fiúk/férfiak, korábban ez nem ilyen mutatóban volt. Nem tudom, talán változott a kisugárzásom, nyugodtam lett az arcom, vidámabb, és ami azt illeti, a nyár óta teljesen kivirultam, sokkal pozitiv(abb), tekintetben nyitottabb lettem.

És az ellenkező nem tagjai (meglátásom és észrevételem szerint) mintha nagyobb érdeklődéssel lennének. Ez persze nem feltétlenül mindig szóban és tettekben mutatkozik meg, hanem akár a gesztusokban, a tekintetben.


2011. febr. 23. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy, sikerült pozitív irány változnod, büszke lehetsz magadra. Csak, így tovább, de továbbra sem baj, ha nem száll a fejedbe a dolog, nem kell rájátszani, hogy te mostantól szép vagy. Viselkedj ugyanolyan természetesen és akkor vonzó is maradsz. Amúgy értelmes lánynak tűnsz :)


16/f

2011. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, de örülj magadnak...
2011. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki !! :D

Amúgy hány éves korodra sikerült ezt a változást végbevitetni??

2011. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát az az igazság h még most sem 100-as az önbizalmam (ott belül), de az tény, hogy elfogadtam magam (mondjuk le is fogytam másfél éve, igaz előtte sem voltam egy bálna :D), és már nem vagyok olyan görcsös, mások véleményétől magamat károsító módon függő. Tudok örülni, és nem egy állandó durca kifejezés van az arcomon.


Mondjuk a címkérdésben azt csak a hatás miatt írtam, hogy "mindenkinek", mert mindenkinek nyílván nem, de úgy érzem mintha hatással lennék a jelenlétemmel a másik nemre.

2011. febr. 23. 20:35
 5/8 A kérdező kommentje:

20:34-es

kérlekszépen a hét végén töltöm a 18 és felet :D :)


De tényleg az utóbbi fél év óta jött bennem létre a belső változás (is), a már előtte lefolyt külső változáshoz.


azért már az alábbit is hozzáírom (kiváncsi vagyok a véleményekre):


És még azt is nehezemre esik "feldolgozni", elhinni, hogy minden jel szerint tetszek annak a fiúnak, aki nekem évek óta a Mr. Egyetlen volt... és plátóian nagyon-nagyon szerettem... akkor még teljesen közömbös volt felém, ami a hasonló érzelmeket illeti /am ő ilyen minden lány által óhajtott példány/... aztán ahogy kivirultam, már csökkent az érdeklődésem felé (régebben sokat szenvedtem miatta, és a változásom közben meglehetősen sikerült függetlenednem tőle)... erre fel, ő meg pont ez időtartam óta (szintén fél év) egyre inkább észrevételem szerint belém zuhant...

2011. febr. 23. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:
egyszerűen szép vagy:)
2011. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mert mindenkinek szüksége van a sz.rra is
2011. febr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
büdös dolog a sz.rás, mégis mindenkinek kell
2011. febr. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!