Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen srácról? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Volt egy randim egy sráccal, akinek tetszettem, (én őt ugyan sose kerestem, csak ő), majd ugy voltam vele, miért ne, hát találkozzunk... Eljött a randi napja...de közöltem vele a randi végén h nem épp az esetem, max mint barát. ő ezt tudomásul vette, azótta nem is keres..ugymond "leszállt" rólam, de ha ráirok msn-en pl, abszolut nem bunkózik vagy flegmázik velem. Tők normális. Pedig azt tapasztaltam, ilyenkor feljön a másikban egy amolyan flegmaság ki vagyok mi vagyok stilus, amolyan sértettség. (Akiről beszélünk 25 éves)
2011. febr. 23. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg ő kapcsolatot akart kezdeni valakivel és nem barátot szerezni. Ennek lehet az az oka, hogy ugyan nem számít rád amolyan igazi barátként, de mivel benőtt már a feje lágya (ugye 25 éves), így tudja, hogy felesleges emiatt ellenségnek tekintenie...;-)
2011. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod."Tök normális"
2011. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor közölted vele hogy nem tetszik akkor tudomásul vette, azért nem keres mert ő nem barátnak akart hanem járni szeretett volna veled és ha már te elutasítottad akkor miért keressen.

Azért nem bunkózik mert azzal nem oldódik meg semmi ha a másikat elmondjuk mindenféle k.rvának csak azért mert nem jövünk be neki.

20F

2011. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Nincs ebben semmi különös.Érett,felnőtt gondolkodás.Ha nem bírsz megenni egy szendvicset akkor nem dobod ki,hanem elteszed későbbre.Tudom,hogy elég hülye hasonlat,de szerintem ez nagyon is illik ide.Ha már megküzdött a barátságotokért,akkor nem akarja azt elveszíteni ilyen gyerekes hülyeségekkel.És a "soha ne mond azt,hogy soha" elv alapján vár még.Hátha később még lehet esélye.Tudja azt,hogyha most bunkó,akkor már soha nem próbálkozhat.
2011. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy érdemes lett volna megiserni..??....
2011. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hol? ***** válasza:
Buktál egy normális tagot :D majd rájössz idővel ...
2011. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

gondolom nem akarja hogy azt hidd hogy megint rád akar nyomulni

és elég nehéz lenne úgy barátkoznia veled, hogy közben figyeljen arra, hogy természetes legyen veled

(pl.: veled kedvesebb szeretne lenni, de mivel nem teheti meg, mert akkor megint nyomulásnak vennéd, ezmiatt megpróbál általánosan kezelni, csak lehetséges hogy nem sikerülne pont az általános szintre levinni, hanem bunkózna, de ezt nem szeretné, szóval inkább hanyagol)

ennek a hanyagolásnak több előnye is van:

-próbál téged hanyagolni, hátha felkeresed őt

-próbál téged elfelejteni (pl.: megtetszik neki más)

de ha megtetszik neki más, lehet hogy újra barátok lesztek :D

ui.: csinálj valami összejövetelt, ahol sok ember van még rajta kívül (bár ez lehet hogy elég gyerekes)

2011. márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!