Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Végülis igent mondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végülis igent mondanátok erre? (Ne haragudjatok, hogy nem lett rövid. )

Figyelt kérdés

Húú, már annyiszor megfogalmaztam, kicsit zavarban vagyok... Tehát még egyszer: nem régóta (csak egy hete!) megismerkedtem interneten egy angliai magyar férfival, és mostanra elvakultan szerelmes (aminek nem tudom, hogy örüljek-e, vagy legyek távolságtartó, mert nekem a kezdetektől nagyon tetszett, és nem gondoltam, hogy tényleg ilyesmi lesz belőle - mivel nem társkereső oldalon "találkoztunk"). Én is kezdek, ami erős kicsit, ezért úgy mondom, van szenvedély bőven... :)

Egy hete minden éjszakát végigbeszélgetünk, ami a nap harmadát jelenti (meg is lepődtem rajta, mással még nem sikerült, sem baráttal, sem párommal), én még látom is őt (én azonban nem tudom viszonozni szegénynek, nincs webkamerám :()


Mindketten elérkezettnek érzünk egy igazi randit, amihez ő küldené a repülőjegyet, és ez nekem nagyon neccesen hangzik - először is, mert szerintem ő egy romantikus alkat, azaz hajlamosak messzire szárnyalni az érzelmei. Nagyon félek tőle, hogy hogy sül el, mi lesz, ha csalódik bennem, és így tovább. Alapból stresszes egy első randi, de így... :S Ő fizet oda-vissza, nála laknék (tippre egy hétig), mindent ő fizetne, hiszen nekem semmim sincs... Hogy nézne ki az egész terv, ha már az első nap kiderülne, hogy olyan sok közünk nincs is egymáshoz, mint gondoltuk? Lehet, kicsit túlparázom...

Másként viszont nem tudunk találkozni, csak nyáron (hosszú idő :/).


A másik, hogy elkezdte nekem szervezni a tartós kintlétet is, meséltem neki, hogy mindenképp "követem" - ha eljön az ideje, külföldön akarok dolgozni, hiszen itt nincsenek lehetőségeim, főleg mostanában. Abban a helyzetben, ami most van, valószínűleg jóval hamarabb, még diplomaszerzés előtt kénytelen leszek elmenni, mert már arra sincs pénz, hogy addig eljussak... Ő pedig (meglepetésemre) egyből küldte az önéletrajzát, hogy az alapján töltsem ki én is a sajátom, és kérdezősködik, sőt, a közeli egyetemmel is felveszi a kapcsolatot, hogyan lehetne ott folytatni a tanulmányaim. Nagyon hálás vagyok érte, és hihetetlenül rendes ember. Nagyon megszerettem :) Közben rájöttünk, hogy közös ismerőseink vannak, hiszen mielőtt kiment, abban a városban élt, ami mellettem van, szinte ugyanoda jártunk gimibe... Úgyhogy abszolút megbízhatónak tartom őt, van bőven kitől érdeklődni róla, ha akarom. :)


Ilyen hirtelen, igent mondanátok neki? Ez életem nagy lehetősége - én is így érzem, és mindenhonnan ezt hallom. Végre lenne kire támaszkodni odakint, van, aki fogja a kezem ;) Csak ott motoszkál bennem, hogy majd csalódni fog bennem...


Ti bíznátok egy olyan fiúban, aki ilyen gyorsan belétek zúgott?


2011. febr. 22. 21:22
1 2
 11/15 szüszü ***** válasza:
Akkor ne legyen gyanús,de én akkor is várnék amíg ő tud jönni:)mindenképp ismerd meg személyesen,mert az ami számít igazán,nem az hogy mit állítanak róla.de még mindig drukkolok:)
2011. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat (utolsó előtti, miért sértődtél be? :) nem írtam olyat...).

Egyébként lehet, hogy haza tudom hívni, amikor apukája jön vissza (hogy azért mégis elkísérhetné :)), de az is majd odébb lesz... És az is ciki lenne, ha iderendelem őt, akkor meg ő szív nagyobbat, ha nem tetszünk :S

2011. febr. 22. 21:59
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ellenezni akarom a dolgot, hanem azt mondom lehetnél óvatosabb. Nagy tragédia várni a dologgal? Nem biztos, hogy jót akar, de lehet igen. Ezeket a tényeket nem hagyhatod figyelmen kívül még akkor is, ha Rómeo és Júlia sztori lenne:) Csak ne ess hibába, ennyit akarok mondani.
2011. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gyanús. Szerezz magadnak saját szállást, ne szolgáltasd ki magad teljesen.
2011. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Épp most beszélgetünk... kimegyek hozzá március végén. Mint első randi... Addig még meg is utálhatjuk egymást xD

Addig is közösen szervezzük a dolgokat (suli, munka)... Ha más nem, ennyiben mindenesetre segít, már most is. Ezt sem tudnám neki soha meghálálni :)

2011. febr. 23. 02:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!