Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok ti mikor gonoszkodtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti mikor gonoszkodtok egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha tetszik? Ha ellenszenves?Vagy ha haragszotok rá? Vagy ha bénának tartjátok?Pl ilyenekre gongolok:Nem tudja a matekot a tanár hivogat embereket a táblához az óráján és ha vki nem tudja azt amit tudni kéne mert volt háziban egyest ad.Aki kimegy a táblához maga után választhat vkit és mondjuk a lányt választod direkt.Órán ha elötted ül a lány piszkálod és beszólongatsz neki szünetben.
2011. febr. 22. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

a) Amikor megérdemli, akkor nagyon csúnyán

b) Viccesen amikor unatkozunk és van némi szimpátia, esetleg szexuális vonzalom

2011. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, bár én B esetben isszoktam durvákat alkalmazni, szokott is vita lenni belőle, de utána jobb a kibékülés :)


Ha viszonylag fiatal a srác (12-15), akkor nehéz megmondtani, hogy miért "gúnyolódik". később sokkal egyértelműbb lesz :)

2011. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én mindenki vérét szívom. De szerintem unalomból. Azért én még mindig azt hiszem, ha egy fiúnak tetszik egy lány 14 év felett, akkor azt nem úgy fejezi ki, hogy rágót ragaszt a hajába vagy löködi.
2011. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
te szerelmes vagy, kérdező? mert akkor azt mondd :)
2011. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem nem vagyok csak itt többen szoktak válaszolni meg megfordult a fejemben h tetszek valamelyiknek csak dedóban van még agyilag ilyentéren.
2011. febr. 22. 20:11
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
szerintem te vagy dedóban agyilag ilyen téren nemtom feltünt e de itt mindenki oltogatja a másikat. igen. valószínűleg negyvenezer embernek bejössz. gratulálok ehhez, sok szerencsét kívánok egy ekkora teher cipeléséhez!!! :-)
2011. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerinted én erről az oldalról beszéltem?ÉS ezt te mondod?Egy kérdést sem tudsz értelmezni.Egyébként meg aki olyan sz@rrágó h az számít h milyen témában tettem fel a kérdést húzzon már el köszönöm mert ehhez senkinek semmi köze nincs.-nekd meg gratuláok h ebből azt bírtad levenni h sztem mindenkinek bejövök aki oltogat mert akkor r.o.h.a.d.t sz@r a szövegértésed.Azt írtam "valamelyiknek"ismered ezt a szót?Mert igenis vannak agyilag dedó fiúcskák akik így mutatják ki ha fáj is az igaszság még 16 évesen is.Mert volt aki ilyen volt és akkor nem akart volna járni velem utána na erre mit mondassz?Egyébként ne aggódj nem gondoltam arra h bejövök nekik max megfordult a fejemben néhány "példa" miatt.Nem ezért tettem fel ide a kérdést de nemhiszem h ehhez lenne bármilyen közöd is.Egyébként igen észrevettem h ilyen ez az oldal pl:te is egy ilyen kis kötekedős idióta vagy.Amibe nem muszáj abba is beleköt.Inkább csinálj vmi értelmeset ahelyett h másoknak beszólsz.Ja egyébként persze h ilyen ez az oldal névtelenül szövegben leírva könnyű a másikat b@szogatni.Meg direkt belekötni meg félreértelmezni amit ír.nkább menj és igyál egy pohár hidegvizetvagy ha nem elég öntsd le magad vele h megnyugodjál és megtudd emészteni h ide írtam a kérdést.
2011. febr. 23. 16:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? Tetszik a stilusod:PP 19/F
2011. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
17 éves lány
2011. márc. 5. 14:27
 10/13 A kérdező kommentje:
és miért tetszik?
2011. márc. 5. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!