Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van ez? Mit csináljak ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez? Mit csináljak ez ügyben?

Figyelt kérdés
Átlag pasi vagyok szerintem.kedves,nem vagyok bunkó lányokkal semmi inkább még udvariaskodok nekik meg minden de ez már nem jön be egyiknek se és mindegyikkel tudok beszélgetni olyan dolgokról amit nem nagyon mondanak el másnak csak nekem,de mért csak a szép,divatköcsög fiuk jönnek be nekik???
2011. febr. 22. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj ilyen, mert kevés van, és azon kevés lányok közül fogsz párt találni magadnak, akik szintén ilyenek!
2011. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne általánosíts! Nekem speciel nem jönnek be a "szép,divatköcsög fiuk". Csak az a gáz, hogy olyan fiú, int te egyre kevesebb van... :/
2011. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nehogy alább add! Maradj ilyen, tényleg!

Hány éves vagy, egyébként?

2011. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért mert alapvetően főleg ismerkedés, vagy kapcsolat elején ez untatja őket, unalmasnak találnak..

Csempész rejtélyességet, és egy kis játékosságot bele a társalgásba.Ne merüljön ki tényközlésbe vagy mesterkélt lelkizésbe mert ez mindig zsákutca, tapasztalatból mondom.

Az elején úgy kell őket kezelni mint egy új haverodat!

Sokan meg tényleg a divatosságot is nézik valóban,

de nem ez a lényeg! Hanem a saját karizmatikusság,és a megfelelő önbizalom, és az állandó jókedv pozitív légkör megteremtése..

2011. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16 vagyok aki kérdezte a korom.És köszi a válaszokat.
2011. febr. 24. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!