Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miert hajtja le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert hajtja le a fejet a csaj, ha osszefutunk?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elmondta nekem a csaj, kb 3 honapja msnen, hogy tetszem neki. En nem tudtam, hogy mit mondjak erre, ezert nem is mondtam neki semmit. Kozvetlen miutan elmondtam neki, ha osszefutottunk ram se nezett, nem is koszont. Majd utana elkezdett megint visszakoszonni, de mar nem ugy, mint regen, mivel eleg hideg velem es a fejet is lehajtja. Mi lehet ennek az oka?
2011. febr. 22. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért mert hülye
2011. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elso! Szerintem meg te vagy a hulye, mert meg egy ertelmes valaszt se tudsz adni. Errol ennyit!
2011. febr. 22. 15:51
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak kicsit szégyenli vagy nem is tudom, hogy elutasítottad, és barátkozni se akar veled, mivel ő még mindig szerelmes beléd és elég rossz érzés így neki.
2011. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De van esely arra, hogy ujra olyan joba leszunk, mint regen?
2011. febr. 22. 15:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Pont ahogy az előző mondja. Egy csajjal pont ugyan ez volt nálam, de nekem nem vallott szerelmet. Egy előadáson mellén ült elkezdett dumálni velem, egyszer msn-en megkeresett és dumáltunk. De nekem én hülye nem esett le semmi.

Erre egy idő után mellém, se a barátaim mellé sem akart ülni mindig elnézett, nem is köszönt. Én meg megkérdeztem egy csaj lehet hogy megbántottam, erre azt mondta hülye nem veszed észre hogy tetszel neki?!?!?! és nem léptem ezért csinálja ezt.

2011. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
15:58 de neked tetszett a csaj, vagy nem?
2011. febr. 22. 16:01
 7/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok...

szerintem nem sok esélyed van, hisz ha még mindig tetszel neki és barátok lennétek vagy haverok , pl gondolj bele mennyire esne neki jól látni téged egy másik csajjal..

2011. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem meg soha nem is volt baratnom es nem is nagyon szeretnek.
2011. febr. 22. 16:09
 9/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:58


nekem nem tetszett a csaj de attól még te bepróbálkozhatsz:D Sztem ha még nem volt barátnőd, akkor próbálj dumálni vele.

Kapd valamikor el, mond neki hogy tetszik neked és hogy eljönne e veled moziba. Ha bátrabb vagy akkor időpontot is nézel ami szerinted jó neki ( legalább 2tőt). Ha mindegyikre azt mondja nem ér rá vagy rávágja a nemet püff legalább bepróbáltad, de sztem nem fog nemet mondani:D:D:D


Hajrá proszáld meg, szorííítok:D:D:

2011. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jah, lehet csak nálam jön be a mozi, lehet kávé, tea, séta... bármi amit jónak látsz:D
2011. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!