Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány és egy osztályba jártunk de én eljöttem a suliból.Mióta megláttam azóta nem bírom ki verni a fejemből.Ő egy gyönyörű istennő én pedig egy kis senki hozzá képest.Hogyan mondjam el neki,hogy mit érzek iránta vagy,hogyan tudnám elérni,hogy ő is úgy érezzen irántam mint én ő iránta.


Teljesen más zenét bírunk teljesen mása világról alkotott képünk.Mindenben különbözünk,de én szeretem.Nem tudok semmire gondolni csak rá.


2011. febr. 21. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fuhh... most meglepő választ fogsz kapni! Mondd ezt neki: "Szia, tetszel." Meglepődtél, ugye? Mondd, hogy meglepődtél... csak hogy megnyugodjak! :$
2011. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elöször is miez h egy senki vagy hozzá képest?:D legyen már önbizalmad..mer akk télleg az leszel
2011. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt elmondhatod nyugodtan, hogy tetszik neked. Csak nagyon kérlek, nehogy hozzátedd azt, hogy "kis senki" vagy hozzá képest. Ezt nagyon sürgősen verd ki a fejedből!!!


És tudod, miért? Mert ha ezt mondod, tényleg úgy fog rád tekinteni, mint egy kis senkire!


Most így belegondolva (nő vagyok) engem eléggé megijesztene egy ilyen vallomás, ha egy férfi ilyet mondana nekem, hogy én gyönyörű istennő vagyok, de ő egy senki! (Természetesen az "istennő" rész az tetszene, a mondat második fele ijesztene meg.)


Legyen már önbizalmad! :) Bár tudom, nem olyan egyszerű ez.


Sok sikert, hajrá!

2011. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az elsőnek:

MEGLEPŐŐŐŐDTEEEM :D


2. :a senki szó alatt azt értem,hogy őt mindenki szereti tök jól néz ki én meg egy foci bolond vagyok aki minden szabad idejét a pályán tölti.Őt mindig elhívják bulizni engem meg maximum azért,hogy segítsek mert meg akarják verni.


Sajna nincs önbizalmam. :-(

Ő már volt egy pár pasival én meg soha egy lánnyal sem.

Ha belegondolok,hogy menyire vagyunk össze illőek akkor elégé gáz,mert az jut az eszembe,hogy ő egy divat szépség én meg egy Kvazimodo.:'(


Jah meg persze köz tudod,hogy a suli egyik legszebb lánya én meg hát nem vagyok a lányok kedvence.

2011. febr. 21. 23:16
 5/12 A kérdező kommentje:
ha belegondolod,hogy nemet mond akkor le is égne a képemről a bőr.Össze is roppannék lelkileg,hogy egyáltalán ilyet mondtam neki.
2011. febr. 21. 23:17
 6/12 A kérdező kommentje:
Jah amúgy köszi a gyors válaszokat.
2011. febr. 21. 23:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Velem is majdnem ugyan ez van :(
2011. febr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd az egészet. Keress egy kevésbé szépet.
2011. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De nem bírom kiverni a fejemből.Mindig csak ő jár a fejembe és nem tudok másra gondolni.(ez nem kamu).


Ez lenne a szerelem? :S

2011. febr. 22. 21:15
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma is találkoztam a lánnyal és azt hittem,hogy ki ugrik a szívem.Mintha napról napra szebb és szebb lenne.Ezt hívják szerelemnek?
2011. febr. 23. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!