Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség (! )? Nagyon kérlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség (! )? Nagyon kérlek titeket

Figyelt kérdés

A gondom egy olyan szerelem, ami nálam már egy éve tart és úgy tűnik, hogy énis tetszek a fiúnak DE nem alakul a kapcsolatunk semerre :S volt már csók és szoktunk találkozni iskolában de ennyi :(

Nagyon féltékeny tudok lenni :S ha már egy lány szivet küld neki fb-on én már röktön féltékenységi rohamot kapok és félek, hogy a fiú csak átvert és napokig depresszióba tudok esni.

Beszélgetnem kéne vele de nem tudom, hogy miről :S mert igazából nem szoktunk beszélgetni csak odajön, adunk egymásnak puszit...talán mondunk egymásnak 1-2 szót és utánna vagy ő megy el vagy én :S:(

Nem tudom, hogy miről beszéljek vele hirtelen amikor odajön semmi nem jut eszembe..persze azért mondunk valamit egymásnak de aztán jön a kínos csend...szerintem ha tudnánk beszélgetni már lehet, hogy járnánk.

Csak ez a féltékenység kikészít és az, hogy félek, hogy csak kihasznál :(

Nagyon-nagyon szeretem és nem tudom, hogy mit kéne lépnem, mert nem akarom elveszíteni...ígyis depressziós vagyok és olyankor nagyon rossz :(

17/L


2011. febr. 21. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha egy fiúnak igazán tetszik egy csaj, akkor úgy is lép. A te esetedben ez nem mondható el.


Mérlegelj

2011. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem írtam le minden részletet de eddig mindenben ő kezdeményezett kivéve abban hogy én vettem fel másfél éve msn-re, de ő jött oda először hozzám, ő adott nekem először puszit, ő mondta először, hogy szeret, ő adott először szájrapuszi majd csókot és ő fogta meg a kezem--> ez 1x volt.
2011. febr. 21. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
persze hogy ő,mivel egy normális fiúnak ez a dolga!!de...először is,semmiképp ne fordulj be ilyen marhaságok miatt,mint egy szívküldés a trébookon..döntsd el hogy mit akarsz tőle,és légy egy kicsit rafinált:)pl,barátkozz még te is,más fiúkkal is,és ha írnak majd neked kommentet,vagy lát velük a folyosón dumálni..na az lesz az idegesítő számára!az,ha rádöbben hogy mással is járhatsz te,nemcsak vele..érted?de vigyázz,mert a trükközés könnyen rosszul sülhet el!!remélem tudtam segíteni!pussz
2011. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ráadásul annyira görcsölsz,(ez abból is látszik ahogy kiírtad a kérdést)hogy nem csoda ha nem tudsz beszélgetni vele..csak nyugi,csak lazán:)..és majd írj,hogy mi a helyzet24/F
2011. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát am kajak milyen igazatok van!!azóta már 1x taliztunk..kb 1 órát voltunk együtt..és ott történtek dolgok :P am télleg nagyon görcsölök de csak ha vele kell beszélnem...ma is odajött és közös haverok is ott voltak és úgy meg tök jól elvoltunk...szval ha feloldódok sztem lehet jobb lesz minden + már inkább nem is nézem meg a fb-ját...
2011. febr. 28. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:
egy személy,azaz én írtam az uccsó kettőt:)..és amugy azért tudtam tanácsot adni,mert én is hasonló cipőben jártam..és mit csináltam?-letöröltem magam fészről,iwiwről,és csináltam egy másik msn-t,amin ő nincs fenn..hiányzott,nagyon hiányzott,de inkább ezt viseltem el,mint hogy állandóan ideges legyek minden kis marhaság miatt,pl egy kép,vagy egy komment vagy bármi...nah..hajráá:)
2011. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!