Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy mondjam el neki? (lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom mit egyek!!!

Van egy lány, nagyon teccik...ismerem már kicsit több mint 2,5 éve...és beleestem ebbe a lányba....elég jóba vagyunk nem szeretném elrontani a barátságunkat sem....de nem bánnám hogy ha kicsit több is lenne köztünk esetleg összejönnénk vagy valami...

Hogy mondjam el neki hogy többet érzek iránta mint barátság???....

Ő nagyon jol néz ki....de én nem vagyok egy adonisz...(van egy kis tulsujom)....

Van esélyem nála vagy inkább hadjam az egészet????

Mit tennétek a helyembe???

Várom a NORMÁLiS válaszokat!!!


2011. febr. 20. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Foggyál le->sportolj->önbizalmat ad (egy idő után midneképp)->aztán csapj bele a lecsóba! Úgy belemenni egy kezdeményezésbe hogy magad is kételkedsz az eredményébe hááát
2011. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát..figyelj!proba szerencse!Én iy ugyanigy voltam..csak én lány vagyok..aztán elmondtam a fiunak hogy szeretem..ö meg azt mondta hogy ezt vérta hogy mondjam neki hogy szeretem..1 éve boldog kapcsolatban élünk:)!
2011. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menj el karate-zni. rengeteg önbizalmat ad, fogyaszt, kondiban tart, és borzasztó jó közérzeted lesz tőle. aztán állj a kiscsaj elé, és magabiztosan valld be neki, mit érzel iránta:) sok sikert:D
2011. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kowansky válasza:
bazzd meg
2011. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kowansky válasza:
társisd a nemi szervedet az övével
2011. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kowansky ha nem tudnál olvasni akkor idézem "Várom a NORMÁLIS válaszokat!!!"
2011. febr. 22. 15:21
 7/7 anonim válasza:

ezt én is megcsináltam tavaly egy lánnyal ,igaz én olyan 4 hónapja ismertem és dagi voltam egy kicsit.de szembe álltam vele megmondtam neki a frankót hát és nem jött be,szerintem

nem jó ha szerelmet vallasz neki vagy ilyesmi mert lehet elásod magad vele és a csaj megutál.szerintem kezd el futni az jó kis mozgás 1héten 3x elmész má jó is mindig többet fuss hamar le fog menni a felesleg azt utána próbálkozz,de ne valj neki szerelmet ,hivd el vhova aztán küldheted neki a dumát meg bevágod-hatsz meg amit akarsz csak legyél kedves.

2011. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!