Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy nem kapta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy nem kapta meg az üzenetemet?

Figyelt kérdés

Írtam facebookon egy üzenetet egy lánynak, akivel mostanában talán kezd kibontakozni köztünk valami, legalábbis úgy érzem, hogy kölcsönös a szimpátia. De nem írt vissza rá, és már 5 nap eltelt az eset óta. Viszont a facebookom csinál mostanába kicsit furcsa dolgokat, például tegnap írt egy haverom egy kommentet az üzenőfalamra, de nem jelenik meg az üzenőfalamon, csak az e-mail értesítést kaptam róla. És már pár napja nekem is kicsit fáziskéséssel teszi ki a dolgokat, ha mondjuk én kommentálok valakihez, vagy ilyesmi. De az üzenet ott van az elküldöttek között, szóval nem tudom, lehetséges az, hogy nem kapta volna meg? Ti mit tennétek?


18/F


2011. febr. 20. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Neten ismerted meg, vagy élőben is tudsz vele próbálkozni?
2011. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

facebook-chat? :) kerdezd meg h :

megkaptad az üzenetet?

:P

2011. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Élőben sajnos nem tudunk beszélni, csak neten vagy telefonon. De "zaklatni" sem szeretném úgymond, vagyis nem tudom, az nem számít-e már annak, ha rákérdezek, hogy megkapta-e, hiszen ha megkapta, csak nem akart rá valamiért válaszolni, akkor én a helyében már annak venném :S
2011. febr. 20. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:

hááát..nemtudom...esetleg kerj meg egy lanyt,h nyomozzon,vagy vmi ismerőst,h kerdezzen utana,h nem udvarol-e neki mostanaban vllki,vagy vmi ilyesmit.....de ha meg allandoan bizonytalankodsz,és észreveszi rajtad a csaj,h felsz,az eleg kiabrandito:/

:)

15l

2011. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!