Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet 30-as,40-es nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet 30-as,40-es nőkkel megismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tud valaki konkrét helyeket Budapesten, ahol ilyen korú nőkkel tudnék megismerkedni?

Neten is nézegettem már, de ott nem találtam olyat, aki a fiatalabb pasikat szereti.

Pedig állítólag vannak olyanok...de hol?:D

Előre is köszönöm a válaszokat.

21/F


2011. febr. 20. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol, de egy stílus kell hozzá hogy annak a rétegnek keltsd fel a figyelmét. Legalábbis magamon ezt vettem észre.
2011. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ittvagyok 38/N:)))
2011. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

konkrét ötletem nincs, de az biztos, hogy ehhez pofa-és személyiség kell. szerintem az idősebb nők is szeretnének egy jót szórakozni egy fiatal titánnal, de nekik azért kell a magabiztosság. szóval ha be akarsz cserkészni egy ilyen korú nőt, legyél magabiztos, "tökös" gyerek. még ha ki sem mondják, biztosan gondolnak rá sokan, milyen lenne egy fiatal életerős fiúval. szerintem.

23f

2011. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vok, harmadiknak igaza van. erre én is most jöttem rá. a mi korosztályunk már elég silány:S
2011. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, velem valamiért mindíg az ilyen idősebb nők kezdtek, a korombeliekkel meg én kezdtem...

Szerintem fogalmam sincs.

2011. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat:) Ha valakinek van még valami ötlete a témában, ne habozzon írni:) Persze, ha valami helyet, oldalt vagy valamit tud, akkor is.


Egyébként én is így így gondolom, ahogy írtátok. Pont ezért. Egy ilyen korú nőnek is lehet vonzó a fiatalabb srác, azt a törődést, amire vágyik, biztosan megkapná, sőt szerintem az önbizalmának is nagyon jó, ha tudja és érzi, hogy egy fiatalabb pasinak kell.

A mi oldalunkról meg szintén sok vonzó dolog van ebben. Hogy csak a tapasztalatot említsem:D De én pl szeretem, ha egy nő tudja, mit akar, és ez azért a fiatalabb csajoknál még nincs meg... (persze van kivétel:P)

2011. febr. 25. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

De jó is lenne ha minden 30-as nő tudná hogy mit akar. Viszont ha a mítosz szertefoszlik, marad a sok elvált anyuka a porondon.Ön dönt, "viszik vagy vezet". Őket vitték is és vezették is sokszor, csak nem láttak a rózsaszín "könnygáztól". Most meg a kétségbebesett kapkodás, mert bármit is mond a média nem sokan szeretnék egyedül fölnevelni az időközben megpattant hercegecske porontyát. Jöhetnek a korábban élből pattintott egyének apapótléknak.---> Intézményesített képmutatás.

33_F

2011. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hívom anyámat :DD
2011. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 30-as vagyok, T-Mobileos, de 40-esről még nem hallottam... mi van, olcsón akarod hívni?
2011. aug. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!