Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi van velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi van velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik, tök jól érzem magam a közlében, sokat nézem órán stb.

Ha nincs velem hiányzik.

Nem akarom elhinni, hogy beleszerettem(remélem is, hogy nem) :S szerintetek?


2011. febr. 18. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen szerelmes vagy csak nem akarod beismerni magadnak
2011. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Megkívántad, mint kutya a kolbászt.
2011. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Látod! Ez a szerelem.........
2011. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi a gond azzal, hogy esetleg mélyebb érzelmeket táplálsz iránta? Vagy nyamvadt, rusnya, magányos öregemberként akarsz megcsimbókosodni egy rozoga hintaszékben? Éljél, basszus ... Használd ki, mert csak az a biztos, hogy halállal végződsz. Tehát nem lehet sokkal rosszabb, ha valamit érez is az ember, nemdebár?
2011. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 acel ***** válasza:
Lehet hogy csak megszoktad, nem feltétlenül szerelem, gimiben 2 évig volt padtársam egy nimfomán bár nem épp szép csaj, baromira tudott hiányozni ha nem volt mellettem, de simán beleszerettem akkori páromba, akivel 4 évig jártam. És még amikor jártunk akkor is hiányzott a csaj pedig semmit se csináltunk egymással. 22f
2011. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért nem akarom, hogy "mélyebb érzéseim" legyenek vele kapcsolatban mert nincs esélyem nála, és félek osztály társra "nyomulni" :$
2011. febr. 18. 16:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Haver, ki mondta, hogy nincs esélyed? Megpróbálod, azt' uccu neki, ne legyél már gyuszinyuszi... Ilyen egyszerűen felteszel egy kérdést, mi meg noszogassunk, vagy mi a l'soire? Nem igaz -.-" Menj oda, aztán kezdj el vele beszélni, már az is haladás, ha mellélépsz, mert akkor muszáj már valamit produkálni is. Öccsssi, ne legyél már puszi, ha van csók is.
2011. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 2 osztálytársammal is összejöttem.. Aztán hol érdekelt engem mások véleménye...? Mindig is különbnek éreztem magam tőlük és meg is lett az eredménye... Ők ugyan ezzel a problémával álltak elő.. " Milyen má' egy oszival összejönni? meg hogy lehetne úgy közeledni, hogy az ne legyen égő? stb.stb." Én meg némi szerencsével igaz, de "be mertem vállalni"!

Amúgy pedig ez még nem szerelem! MÉG! De lehet, hogy azzá érik. Viszont azt jobb elkerülnöd ilyen hozzáállással ezen lány esetében, mert nagyon kellemetlen tud lenni így!


Én most egy nálamnál 7 évvel idősebb nő iránt érzik ugyan így... Na szerintem nekem lenne okom parázni a "remélem nem szerettem bele" gondolattól!

2011. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ha a lány egy másik fiút szeret, az exét, akkor szerintetek van esélyem nála? Megpróbálok kezdeményezni, mert tényleg nagyon tetszik.

Mint barátot, nagyon szeretem, szerintetek többet is érzek nála, majd kiderül, köszi mindenkinek.

Jöhet még válasz, több szem többet lát alapon.

2011. febr. 18. 17:06
 10/11 anonim ***** válasza:
És a bizonyítványban mi van??
2011. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!