Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem csòkolt meg. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csòkolt meg. Ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Szòval az a helyzet hogy egy fiu elmentem randizni Valentinnapon....amùgy màr 2 ève ismerem de "ìgy" mèg sosem futottunk ossze.A randi jol ment...gondoltam lesz csòk :).....de a vègèn mèg sem volt.Most ez mit jelent?Nem tetszek neki...? :(


18/L


2011. febr. 17. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig jelent rosszat nyugi :) Lehet csak nem akar sietni...majd ha 3.vagy 4.dik randi alkalmával sem teszi meg,akkor már felkerülhetsz aggódó státuszba :) Addig is nyugi van :)
2011. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben..koszi a vàlaszt :)
2011. febr. 17. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódni ha valaki nem ront rögtön ajtóstól a házba. Nem jelent rosszat, majd megcsókol később.
2011. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 3. randin csókol meg, romantikus.:D
2011. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mi is pont így futottunk össze és ő bevallotta h parázott...szal lehet itt is ez a helyzet :D
2011. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gabriell88 ***** válasza:

Minket egy közös barát hozott össze:)

Az 5. randin kaptam tőle egy puszit a számra:D

Később megkérdeztem tőle miért csak most és csak ennyit..a válasz egyszerű volt:Jobb lenne ha lerohannálak?

Mellesleg ő 23 éves én 22.

2011. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, legyen az "én" pasim élőpélda!

tegnap randiztunk, én is eléggé aggódtam hogy nem kezdeményezett csókot, de a randi után, amikor beszélgettünk interneten mondta hogy ő szívesen megcsókolt volna csak nem akarta elsietni, ne hogy rosszul érezzem magam.

Szóval nyugi :)

2011. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gabi400 válasza:
Félénk vagy vagy inkébb az a fiú a félénk?Ha a fiú félénkebb tipus akkor szerintem csak nem mert megcsókolni mert vannak olyan fiúk.Szóval ne pánikkolj!Amúgy hány éves vagy?
2011. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!