Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedvesség? Mit írjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvesség? Mit írjak?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik. Gimiben egy suliban jártok, akkor még nem igazán foglalkoztam vele. Aztán most újra találkoztunk egy gyülekezetbe. Oda jött kicsit beszélgetünk.

Aztán pár hónap múlva fészbukon megjelölt, de akkor még kevés ismerősöm volt, nem volt közös ismerősünk, vagyis úgy talált meg, hogy megkeresett.

Nem tudom eldönteni, hogy ez csak kedvesség?

Arra gondoltam írok egy levelet. De mit lehet csak úgy írni?

22l


2011. febr. 16. 17:24
 1/3 anonim válasza:
ha már felismert a gyülekezetben,és utána meg is keresen face-n akkor szerintem azt jelenti hogy felkelthetted az érdeklődését valamiért, vagy csak tényleg kedvességből csinálta, ezt neked kell eldönteni. Mennyire ismertétek egymást gimiben? mert attol is függ hogy mit irj a levélbenk, mert ha kevésbé akkor nem lehet csak ugy rögtön letámadni, de ha jobban az már egy más kérdés.és jó kérdés pl: merefele tanult tovább gimi után? szerintem legalábbis, persze lehet más vélemény is:) remélem nem tul zavarosan fogalmaztam és a lényeg érthető:$
2011. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gimiben semennyire nem ismertünk egymást. Egy óránk közös volt, de nem beszéltünk egymással.
2011. febr. 16. 22:00
 3/3 anonim válasza:

akkor tartom a vélményem hogy ne támadd le, kezd először inkább a barátkozással, és utána majd meglátod/látjádtok

de előre is sok sikert:)

2011. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!