Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet 1 olyan csajhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet 1 olyan csajhoz kozelebb kerulni aki tetszik nekem es 1 hazban lakunk? Mirol beszeljek vele stb?

Figyelt kérdés
Van 1 csaj aki tetszik nekem es akivel 1 hazban lakunk igy gyakran latom mikor suliba megyek v haza jovok.Megtudtam a nevet is es mindig koszonok neki ha latom de tovabb nem jutok a beszelgetessel.
2011. febr. 16. 14:25
 1/5 Animefan25 válasza:
Figyi annyi a lényeg hogy mindig legyen valami témátok ne legyen kellemetlen csend mert akkor vmi ürüggyel lelép tudd meg mit szeret csinálni kérded meg róle,csinálj úgym intha figyelnél és hagyd hagybeszéljen amennyit akar aztán vmit még kérdezz mert ezt szeretik :) aztán ha közelkerültél akkor valahogy hozd a tudtára hogy érzelmeket táplálsz iránta szépen lassan kedveskedj neki és egyszer horograakad ;)
2011. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez eleg jo gondolat megprobalom:)de mirol lehetne beszelni?mit szeretne
2011. febr. 16. 14:40
 3/5 Animefan25 válasza:
én nemtudom hány éves? szereti a poénokat?
2011. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már négy éve abba a suliba jársz és csak most vetted észre, akkor kérdezd meg, hogy most költöztek-e ide, melyik suli jobb...
2011. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
de vicces, én is kinéztem egy pasit a mi lépcsőházunkban, gyakran találkozunk, és én is azon gondolkozok hogy milyen témát lehetne feldobni... egyébként függ attól is hogy mióta lakik ott a leányzó, mert ha nemrég költözött oda akkor megkérdezheted hogy mennyire ismeri a környéket, esetleg meg is mutathatod neki, vagy ha már régóta lakik ott akkor kérdezz te hogy nem-e ismer a környéken valami kajáldát vagy mittomén, kezdetnek jó, utána poénkodhatsz, az mindig beválik.
2011. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!