Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben? Mit lattok jonak?

Figyelt kérdés
Volt egy fiu akivel jartam fel evet.O szakitott velem egy nagy hulyeseg miatt,amugy mindig is ha rajott az andung akkor szakitott velm...kb 3x...en mindig visszafogadtam.Most jarok egyik haverjaval.2hete vagyunk egyutt.Nem szeretem a haverjat,majd szakitani fogok vele,de az exem hivogat telefonon es irogat sms-eket hogy menjek vissza hozza stb stb meg hogy o meg szeret.En mar bvelefaradtam az egeszbe...O azt mondja,hogy meg tud valtozni de mar nagyon sokszor mondta ezt.Ma elhivott randira ugy gondoltam,hogy elmegyek es ott megmondom,hogy akarok-e meg valamit tole vagy nem.Olyanokat mondd,hogy szenved es nagyon hianyzom neki es egy roncs es sirt nekem,de nem tudom.Ti mit lattok jonak?
2011. febr. 15. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed jól magad a jelenlegi barátoddal, azt kerek - perec meg kell mondani neki, személyesen, minél előbb.

Én úgy látom, hogy a régebbi barátod csak szórakozik veled, és amíg folyamatosan visszafogadod, addig mindig csalódást fog neked okozni.

Azt tanácsolom, hogy erélyesen és vita szítása nélkül mondd el a véleményedet az exednek, és lehetőleg azon az állásponton legyél, hogy köztetek már nem lehet szerelmi viszony. Ezek után pedig ne hagyd, hogy esdekeljen, hogy hívogasson, ha kell, ne menj fel az e-mailjeidre, kapcsold ki a telefonodat, kerüld el a korábbi találkozási helyeiteket. Ha ez menni fog, egy idő után belátja, hogy nincs értelme a dolognak, vagyis megunja, és onnantól kezdve szabad lappal indulsz.

Ha javasolhatom, akkor ne ilyen rövid távú kapcsolatokba menjél bele, és csak azért, hogy legyen valakid, ne tarts idényfiúkat!

2011. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!