Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért félek? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért félek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lassan már szinte félek a fiúktól.Azt mondják hogy az átlagnál szebb vagyok valamivel(szerintem nem -.-)és ezért néznének meg mindig annyira?Már volt barátom és tetszek is most egy fiúnak be is vallotta de a helyett hogy örülnék leállt a szivem mikor megmondta(ő 19 én még csak 15) :(
2011. febr. 14. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, várj a kapcsolatokkal egy pár évet.
2011. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy hogy félsz... ?:S, valahol megértem... mondjuk ha attól félsz hogy valaki... valakik, folyton néznek.Ha télleg elég sokan tartanak szépnek... de szerintem is azért félsz mert... még nem készültél fel lelkileg erre... lehet, hogy már volt pasid meg minden... de az gondolom nem mostanában volt... és mivel most kezdődik a el a felnőtté válásod így talán kicsit, talán nagyon is... nehezedre... esik hogy néznek... jobban meg néznek mint máskor..., nem tudok mást tanácsolni mint hogy kicsit vársz... még ráérsz keresni az igazit, ám 4 év nem olyan nagy kor különbség.. mondjuk így egy kicsit annak tűnik... de később már nem annyira... pl. 17- 21 már egy kicsit jobban hangzik... ;), na mind1... hát nem sok mindent írtam... rem. azért valamennyire tudtam segíteni..:), ám néz mindennek a jó oldalát az sokat segít mindenben... persze nem túlzásokba víve..:)

jó mindent... és fel a fejjel ha tetszik a srác beszélsz vele.. de ha nem.. nem..., ha télleg nagyon tetszel a srácnak.. ak. tud rád várni.. :);)

2011. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!