Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok hová járnak pasizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hová járnak pasizni?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel a kérdést, mert az ismerkedési helyszínekkel kapcsolatban minden honlapon csak azt olvastam, hogy hol nem érdemes ismerkedni, mert oda a lányok nem ismerkedni járnak.

Diszkó: a lányok nem szeretik, amikor a srácok nyomulnak és egyébként sem ismerkedni mennek oda, hanem csak jól érezni magukat.

Strand: a lányok oda sem ismerkedni járnak. Hanem fürödni, úszni, napozni, stb...

Könyvtár: művelődni, olvasni

Bár: meginni valamit és beszélgetni a barátnőkkel

Utca: sietni az ügyeiekt intézni

Park: levegőzni, élvezni a csendet, stb...

És sorolhatnám tovább, de a lényeg az, hogy bármely helyszínnek is néztem utána, mindig ugyanaz volt, a lányok soha nem azért mennek sehová, hogy ott esetleg ismerkedjenek. De akkor meg miért csodálkoznak, ha nincs barátjuk?


2011. febr. 14. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Hány éves vagy?
2011. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valójában minden helyszín potenciális ismerkedős hely. Én legalábbis még "hivatalos" ismerkedős helyen senkivel nem ismerkedtem, az összes barátnőmmel útközben vagy baráti társaságon keresztül vagy szórakozóhelyen ismerkedtem meg.
2011. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, hogy hány éves vagyok?:)
2011. febr. 14. 15:37
 4/10 A kérdező kommentje:
Útközben alatt vonatot vagy buszt értessz?
2011. febr. 14. 15:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem könyvből, meg a netről kell tanulni csajozni öcsike!majd belejössz magadtól. ilyen ökörségeket meg ne olvass
2011. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan vonatot :)
2011. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

:DD

attól, hogy ezeken a helyeken azokat a bizonyos dolgokat lehet csinálni, simán belefér egy ismerkedés is...

szinte mindegyiken a felsoroltak közül lehet ismerkedni...


diszkó- igen, szórakozóhely, de attól függetlenül táncközben odakerülsz valaki mellé... isztok valamit.... elkezdődik az ismerkedés


strand- fürdés közben is oda tudsz kerülni egy lányhoz.. mellé úszol :P


park- leülsz mellé egy padra.. elkezdtek beszélgetni..

2011. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szívesen megismerkedne veled, akkor lényegtelen a helyszín. Ha nem akar, akkor szintén mindegy, mert sehogy sem leszel neki szimpatikusabb. Én sehova nem szoktam konkrétan pasizni járni. Alakul, ahogy alakul =)
2011. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mekkora hülyeségeket írtál :"DD


diszkó/koncert - igen, jól akarjuk érezni magunkat, de ismerkedés céljából IS megyünk oda.

strand - oda nem járok

könyvtár - oda is max 5 percre megyek kölcsönözni, annyi idő alatt nehéz xd

bár - persze, iszogatni barátnőkkel indulunk el, de ha odajön pár pasi, simán beszélgetünk velük

utca - hát nemtom, így utcán még nem szólítottak le, de mondjuk utcán nem szeretem ha ismeretlenek odajönnek

park - mondjuk Margitsziget... ha pl. ülünk a réten vagy valami, ugyanúgy odajöhetnek, sőt.. még örülünk is neki


ne olvass ilyen hülyeségeket. inkább állj fel a gép elől és próbálj ismerkedni

2011. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!