Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az idegességtől "morog" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idegességtől "morog" a hasam amikor a barátommal vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval eddig ahányszor nálam volt a barátom, és feküdtünk az ágyon, csókolóztunk, mindig elkezdett morogni a hasam. De úgy vettem észre, hogy csak amikor fekszem. Pedig nem korog, nem voltam éhes, és szerintem WC-re sem kellett mennem...Enni meg kb. 1 órával előtte szoktam enni. Tehát az idegességtől van talán? És mit csináljak vele, mert lehet hogy csak mosolygunk rajta de eléggé zavaró..:(
2009. febr. 11. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdtem azt hinni, hogy ezzel csak en vagyok igy! Nekem is eleg gyakran elo fordul! Szerintem nem az idegesgtol hanem ahogy hiretelen mozdulatokat csinalsz, vagy csak siman attol, hogy lepihensz es akkor a belso szervezeted dolgozik. Mas magyarazat nincs ra, hisz ezt en is tapasztaltam s kulonos okot nem adok a hasamnak, hogy korogjon! :D
2009. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De akkor neki miért nem morog?:D Meg hát akkor is eléggé idegesít, hogy ilyen szép, csendes pillanatokban odamorog...:D
2009. febr. 11. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hath nalam is ez a helyzet... de kibirja ha meg nem akkor igy jart :D vagy elfogad igy vagy nem kell elfogadjon! DE ez szerintem nem akadalya meg annak, hogy ne szeressen!
2009. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, elfogadja, meg nem is zavarja különösebben, de én meg olyan cikinek érzem:D
2009. febr. 11. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehetseges, hogy attol is hogy tul gyorsan eszel, vagy ha iszol gyorsan veszed a levegot... talan ilyen dolgok is befolyasoljak! Nekem van mikor ez is kozre jatszik.. Pld kb mielott megerkezne hozzam 5 perccel kezdk el etkezni, s mire kiszal az autobol megfordul en addigra kesz vagyok.. szoval talan ez is lehet a hiba!
2009. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyankor meg kell mozdulni egy kicsit!Mertkehet hogy ki vagy tekeredve,pl a törzsed nincs egy szintben az altesteddel.Nekem e miatt van,aztán bármilyen kénylemes is úgy feküdnöm,megmozdulok kicsit és elmúlikk!
2009. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mit eszel/iszol előtte?

mi az első randink előtt tejet ittam, és végig korgott tőle a hasam. : DD

2009. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ugyan már, emberek!!!xD

Ez azért van, mert elkezdesz "beindulni"! A szimpatikus idegrendszered hatására átrendeződnek odabent az erőviszonyok: összehuzódnak a belső szerveid, és a véred elkezd a medenceövedbe áramolni. Csak ettől van...ez tök természetes... Valszeg a srácnak is van...

Én srác vagyok, és ha nagyon ügyesen játszanak velem az ágyban akkor nekem is van ez. Úgyhogy csak nyugi...ez jó jel...És sokat is segít abban, hogy "érezzen" Téged, hogy épp milyen állapotban vagy...

2009. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólás érdekes volt:DDD Ez most tényleg komoly?:D Hát akkor nem csinálok belőle akkora problémát xD
2009. febr. 12. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!