Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogyha járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha járok egy csajjal? . Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval,miért van az hogyha járok egy csajjal,és már vagy 5 hónapja járunk,és nem vok belé szerelmes?Ez nem azért van mert csúnya mert jól néz ki:( De ez így van már lassan 2 éve,hogy nem szeretek egy lányt-se aki velem járt,miért van ez?
2011. febr. 13. 00:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát,amúgy lehet benn vmi,hogy mindenkiben őt keresem,mert 5-6 hónapja még ez volt.. Köszi a kommenteket:)
2011. febr. 13. 00:50
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát úgy volt,hogy szoktunk talizni gyakran,aztán egynap megvolt beszélve az hogy találkozunk a megszokott helyen,és én kiis mentem oda de nem volt sehol,és utána hívtam a telónáj,kivolt kapcsolva :S És utána a napokban is..Se MSN se sehol..
2011. febr. 13. 00:52
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes.

Lehet, tényleg eltűnt.

Lehet, ez nem vicces, szüleivel nem tudsz beszélni?


De ha csak azért tűnt el, mert már nem szeretett téged, akkor egy nyomoronc. Meg is lehetett volna mondani, hogy: figy, nem kellesz, cső.

Nem? -.-

2011. febr. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De,de szerintem 2 év kapcsolat után,azért megírta volna nem? Sajnos nem tudom a számukat :(
2011. febr. 13. 00:59
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem az érdekes h két év kapcsolat, ilyen nagy szerelem után ennyiben hagytad a dolgot. Ne már h nem tudod hol lakik, vagy egy barátnőjét nem ismerted?

Mindenesetre valószínűleg csak lerázott.

Tényleg 11 évesen szerettél belé?

Annyira durva, én akkor barbie-ztam, nem pasiztam! Pedig nem vagyok sokkal idősebb nálad!

2011. febr. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát látod:( Tudom hol lakik,csak nem biztos hogy MÉG ott,érted..
2011. febr. 13. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!