Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék változni, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változni, és hogy tudnék ilyen lányt találni?

Figyelt kérdés
Már régóta nem volt barátnőm, igazából csak szeretetre vágyok és egy olyan lányt keresek aki aranyos nem nagyon jár bulizni, de igazából nem zavar ha elmegy párszor. Aki nem pláza cica (kicsit elegem van belőlük) de ad magára. Volt már rá példa, hogy azért nem tudtam összejönni egy lánnyal mert azt mondta fél, hogy én csak kihasználom, bármit tettem nem hitt nekem, többen is mondták már, hogy félnek tőlem pedig én nem vagyok olyan és csak egy lányt szeretnék akit szeretek és ő is engem, de nehezen találni ilyet manapság.
2011. febr. 11. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg cselekedj ahelyett, hogy kérdéseket teszel fel itt.
2011. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért gondolják ezt, mert anno plázacicákkal jártál, vagy hülyítetted a csajokat, nem?:) Vagy lehet hogy csak túl jónak tartanak magukhoz, és nehezen bíznak meg benned.
2011. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18/l
2011. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Volt 1 olyan barátnőm... de nem azért voltam vele mert olyan volt hanem belül tökéletes voltszámomra. Lányt sose hülyítettem, nem az én stílusom megmondom ha valami nem tetszik az pedig, ha pedig azért mert túl jónak tartanak akkor miért nem örülnek ha egyáltalán kezdeményezek?
2011. febr. 11. 15:15
 5/9 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért bocs...
2011. febr. 11. 15:21
 6/9 anonim válasza:
én meg pont egy ilyen srácra vágyok aki egy ilyen lányt keres=/...:(
2011. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utsó írj egy privátot... lehet tudunk segíteni egymásnak...
2011. febr. 13. 20:06
 8/9 anonim válasza:
hány éves vagy?
2011. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
19/f
2011. márc. 7. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!