Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen unalmasak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen unalmasak a pasik? 15/L

Figyelt kérdés
Jófejek meg minden, de mégis üresek. Miért?
2011. febr. 10. 16:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Látom rádtört az "érett vagyok" világnézeted.

Halod aranyom.. egy 14-15 éves fiúval miről tudnál beszélni? Hogy tűrod az orrod vagy szereti-e a Narutót? Ilyen kijelentést azért ne tegyél mert előítéletes vagy másokkal szemben, általánosítasz és persze most mondhatná rengeteg fiu olvasó,hogy lányokkal ez a gond..(tisztelet a kivételnek) Előítéletesek.Amúgy meg rossz helyen ismerkedsz. Ennyi lehet a gond.Ki merem jelenteni hogy egy kicsit nagyobb érettebb "pasival" jobban eltudnál beszélgetni az élet nagy gondjairól-kérdésiről:D

18/F

2011. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

AZ IGEN, ELKEZDI "INTELIGENCIÁJUK" AZ INTELLIGENCIA KÉT L.

KIS 15 ÉVES HÜLYE, VELED VAN A BAJ HA NEM TUDSZ ELBESZÉLGETNI MÁSOKKAL.

2011. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A dunábasz*rlak:D
2011. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Turbocharger ***** válasza:
Én nem vook az.Majd ha elég érett leszel az élethez az után járjon a szád.Nem vagyunk unalmasak,csak nekünk más az érdekes,nektek szintén más.
2011. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Turbocharger ***** válasza:
18/F
2011. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Turbocharger ***** válasza:
Hát ezek a nők csak b*szásra jok, azon kivül egy ilyen hülye se kéne az biztos.
2011. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én egyetértek veled, pedig 19 éves vagyok és (sajnos) túlvagyok pár pasin. A többségüknek egyszerűen nincs önálló véleménye, döntései, csak a hülyeségeiket hajtják: haverok, szórakozás, ivászat... :S De ha felhozok valamelyiknek is egy kicsit komolyabb témát, azonnal csak hümmögést kapok válaszként. Ez pedig elég unalmas. Keresgélj az egyetemisták között (bár lehet várhatnál ezzel pár évet :D) és ott tuti találni fogsz olyat, aki tájékozott és széleslátókörű, művelt srác. Ott némivel több ilyen akad. :) Barátom és én is egyetemisták vagyunk, így tapasztalatból mondom. :)

19/L

2011. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

szerintem nem kéne általánositani,ammeg a fiúk egyáltalán nem unalmasak,sőt!

több fiú barátom van mint lány,mert velük jobban el tudok beszélgetni,viccelődni :))

bár ez lehet azért mert fiús lány vagyok :P

amúgy az meg már a te bajod,ha nem tudsz másokkal beszélgetni,legalább egy-két közös témát találni

13L

2011. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!