Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánnyal vannak gondjaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal vannak gondjaim, valaki?

Figyelt kérdés

most ismertem meg, látásból ismerjük egymást mondhatni, msnre felvettem, egy suliba járunk. a kérdés az lenne: milyen témákkal tudok róla beszélni ami tényleg beszédes, de nem unalmas... sajnos eléggé szűkszavú a csaj, zene már kilőve, filmek is, meg ilyenek... de kifogytam... szóval kéne pár ötlet :D


énnemtom.... állatába nincs gondom ilyen téren, de most megvagyok lőve :|


2011. febr. 9. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hívd el találkozni.....Msn-en ismerkedni ritka sz@r..Higgy nekem....:)
2011. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jójó, de amíg megmarad ez a "ja látásból ismerem" kapcsolat valószínűleg nem is nagyon akar lejönni (gondolom én)
2011. febr. 9. 21:32
 3/11 anonim ***** válasza:
egy próbát akkor is megér... mivel a filmek kilőve, tegyük fel figyeltél: vond le, mit nézne meg a moziban és hívd el ;) sok sikert! (szorítok)
2011. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fke ***** válasza:
mindenkinek eg lánnyal van próblémája haver. vagy az államal, de az neked picit később jön. szerintem is hívd el max nem lesz belőle semmi, de ha megpróbálod az még mindig többet ér, mint ha azon rágódsz, hogy mit csinálj.
2011. febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kvantumfizika? Egzisztenciafilozófia?
2011. febr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindegy miről beszélgetsz vele, még az se baj, ha néha csend van. A külsődön múlik minden.
2011. febr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szerintem a legjobb ha elhívod sétálni. Nos, ezzel csak az a gond, hogy volt már nekem is olyan, hogy elhívtak, mentem is és időnként a fiú bejelentette:

- Hát, miről beszéljünk még.

- Otthon egy csomó témát összegyűjtöttem, de elfelejtettem

- - Hát akkor, ez a téma is kilőve


Szerintem ez egy kicsit gáz.. Legalábbis engem zavart. Peidg szeretek beszélgetni... A lényeg, hogy szerintem beszélgess vele egy kicsit msn en először. Mi lányok imádunk pletykálni.. Az mondjuk furcsa lenne ha Te csajról próbálnál beszélni, de mondjuk említhetnél neki egy-egy tanárt amikor megkérdi mizujs? - akkor mondhatod h hű meg ha.. xy tanár ilyen köcsög volt vagy leszarom.. vagy épp az h idegesít.. meg ilyenek. Ha vevő rá a csaj akk segíteni fog, ha nem szeret kibeszélősdit játszani, akkor tereld Rá a szót. megjegyezhetnéd h a suliról jut eszembe, ma különösen csinos voltál. ebben még nincs semmi de egy elég erős utalás.

Aztán ha az alap ismeretek megvannak és még mindig nem tudsz jól beszélni, akkor mozi. Mikor odafelé mentek (gondolom nem vészesen sok idő) tudtok a midnennapi dolgokról beszélni. Nálam kapós téma a család is. Ha van testvére, meg Neked is akkor Róluk is tudtok beszélgetni...

TE FIZZESS!! (illetve nagyon kínáld fel neki, de ha látod h nem hagyja magát, akkor ne erőszakoskodj)...

Olyat nézzetek, amit Ő szeretne. Ha azt mondja neki mindegy, és megkérdezi Te mit szeretnél nézni, (ha poénos a csaj) esetleg mondhatnád, hogy "Téged"... ha nem, vagy ezt nem szeretnéd elsütni, akkor valami olyat mondj, ami nem olyan romantikus, hanem inkább vígjáték. Mert szerintem az akció filmnek kevésbé örülne (de mondjuk magamból kiindulva írom ezt)...

2011. febr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Bocsi, hosszúra sikeredett, de remélem fel tudod használni.. Legalábbis egy kicsit. :)) Ha ezek után sincs semmi, akkor az már nem a Te hibád lesz ;-))
2011. febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
áh köszi, ebbe igencsak benne volt a lényeg! ^^:D remélem sikerül a dolog ^^
2011. febr. 10. 14:33
 10/11 anonim válasza:
Azért majd megírhatnád, hogy hogy sikerült. Vagy ha akarod kérdezhetsz dolgokról. Bár nem vagyok szakértő, és csak 15 (leszek hamarosan), azért volt egy két gyengébb- erősebb tapasztalatom :)) De csak ha gondolod ;-))
2011. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!