Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most mit? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel a legjobb barátok vagyunk. Már többször kavartunk, de nem jöttünk össze végül, ilyen-olyan indokkal(egyébként én szerelmes vagyok belé:S). Múltkor ismét eltöltöttünk egy jó közös programot, utána mondtam, hogy randizna-e velem. Gondolkodott, végül azt mondta, a barátságot többre tartja:S. Eltelt egy hét (közben szerintem megsértődött, mert nem vittem el egy buliba-de így hogy lépjek tovább, kérdezem én??, na de mindegy). Hétfő reggel oltogatott mekkora bunkó vagyok, aztán már suli közben egyre kedvesebb volt. Kedden átjött segíteni a matekban. Elég jól elvoltunk kettesben, izzott a levegő kb, de nem feküdtünk le. Ma meg a suliban már ismét közömbösen viselkedik, mint ahogy mostanság szokott..
2011. febr. 9. 20:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ez most mit jelent?*
2011. febr. 9. 20:54
 2/16 anonim ***** válasza:
*megjött neki*
2011. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
xD. De amúgy én nem értem egyszerűen most mit akar, de ezzel csak szívat kb.
2011. febr. 9. 20:59
 4/16 anonim ***** válasza:
*mondom, megjött neki*
2011. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Am ha tudni akarod nem jött meg neki.:D Ezt tudom xD
2011. febr. 9. 21:05
 6/16 anonim ***** válasza:
*akkor neked jött meg?*
2011. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát öcsém, te komoly vagy :D
2011. febr. 9. 21:12
 8/16 anonim ***** válasza:

Hahahahahaha :D:D:D

Ezek a beszélgetések...xD:D

Egyébként ha izzik a levegő,azt jelenti,hogy mind2-en érzitek,amit kell;)

Talán azért csinálja,mert lehet,hogy...nem is tudom,talán szégyelli/szégyell vagy ilyesmi,mert lehet,hogy olyan,akinek számít mások véleménye,stb.,és talán téged nem tart elég jónak magához...:S

De sztem érez irántad valamit...Viszont ha mások véleményét többre tartja a saját érzéseinél,lehet,hogy hagynod kéne,mert ha mondjuk összejönnétek,1 alázatos "szolgát" csinálna belőled...

Szólj ha tévedek.

2011. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát am nem így van. Mmint nem akarok beképzelt lenni, de sokaknak bejövök a társaságából, szóval más lehet. De nem értem, hogy akkor most barát vagy nem barát akar lenni?

Vagy mi van? A másik meg, hogy van egy másik fiú a képben akivel beszélget néha, de nem akar járni vele( a barátnőinek mondta) csak mindig hozzámegy, ha nem velem van.Mostanság egyre többet:S

2011. febr. 9. 21:48
 10/16 anonim ***** válasza:

vagy... biztos, h nem csak körülötted izzott a levegő?


én már voltam olyan "szikrát szóró" helyzetben, ahol nem éreztem, h tilos tüzet gyújtani... pedig rajtam kívül mindenki kínosnak érezte a szitut...


szóval, ha mély volt a dekó vagy csak nagyon jól állt a rucija, annak ellenére, h nem mutatott semmit...


ha jól sejtem azért tartott bunkónak, mert mint barátok, azt hitte együtt mentek, én is szoktam a barátaimmal bulizni, néha bánt, ha nem jönnek velem...


aztán napközben rájött, h talán nem vagytok olyan jó barátok, hisz Te másh érzel...


majd rájött, h hé az csak egy buli, Neked biztos tanulni kellett... rossz vagy matekból a barátok nem csak bulizni járnak, hanem segítenek is...


esetleg észrevette az ábrándos szemeidet, és megbánta, h korrepetált, ezért igyekszik hűvösebbre venni a figurát...


persze ez csak egy 24/N hagymázása, még nem sikerült kiismerni a saját nemem... szóval nem kell komolyan venni, valószínűleg csak szolgát akar Belőled csinálni, hisz hozzá képest nem v vmi nagydurranás...

2011. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!