Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mégis mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon sokat beszélünk msn-en meg már találkoztunk is 2x. Tudja, hogy bejön nekem, de akár hogy próbálok közeledni nem enged. Ő azt mondta nem tudja eldönteni mit akar és csináljak valamit. De mit? Próbáltam megfogni a kezét elhúzta amikor pedig próbáltam puszit adni neki egyből hátrált és azt mondta ő nem ilyen.


Most még is akkor mit csináljak? Hagyjam inkább a csajt, mert csak hülyít?


2011. febr. 7. 21:25
 1/7 Tomika90 ***** válasza:
62%
neki kell eldöntenie hogy akar e valamit tőled...ez elég szánalmas szöveg tőle hogy csinálj valamit, a helyedbe aztcsinálném hogy otthagyom a francba, így csináltál legalább valamit
2011. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy én se tudom, mert néha úgy érzem akar, de aztán meg mintha csak simán a barátja lennék...
2011. febr. 7. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Mi az,hogy csinálj valamit,és közben elhúzódik?Talán el kéne halmozni ajándékokkal?Vigyázz nehogy lehúzós legyen.

Egy csaj.

2011. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem úgy is jó lenne, ha csak barátok lennétek.
2011. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Miből gondolod, hogy akar?
2011. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Joco901019 ***** válasza:
Két megoldás lehet a csaj hülyít téged vagy valamiért nem mer kapcsolatot kialakítani lehet fél a csalódástól.
2011. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bix ***** válasza:
62%
az ilyenek felejtősek hidd el:) még fiatal vagy, majd megtanulod. egy csaj az ELSŐ pillanatban ahogy meglát tudja hogy lesz valami vagy sem. ha már beszélgettetek is és így sem tudja... akkor felejtsd el... nagyon sok lehúzástól, csalódástól és kihasználástól óvod meg magad később is
2011. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!