Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon sz@rul esett. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sz@rul esett. Miért kellett ilyet mondania?

Figyelt kérdés

a második randin már le akart volna velem feküdni,de én nem akartam még fel menni hozzá(de folyton csak erősködött...de ilyen fokú ismeretség után nekem maximum a csók és az ölelés fér bele,mivel előtte nem is ismertük egymást,csak pár napja.

az ő elmondása szerint komoly kapcsolatot akar...na persze :( már másodszorra próbáltam leállítani,végül úgy döntöttem h ott hagyom.erre utánam jön és el kezd ócsárolni:'((( h "milyen kis 5 ft-os qurva vagyok,meg h biztos azért félek tőle mert előtte jól megb@szattam magam többször is az első randikon,és h arra voltam méltó h velem maradjanak.meg h nem azért takarította ki a lakást h ne menjek fel stb:((( kimondhatatlanul rosszul esett:( mert ebből egy szó sem igaz..

ha számít a kor:

17/L

20/F


2011. febr. 7. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el ezt a szemetet a jó büdös k.a.-ba. Ennyit javaslok lényegretörően.
2011. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 VirtualAngel válasza:
100%

Jól tetted. Neki tényleg csak "arra" kellettél volna, utána meg eldobott volna. Ha komolyan gondolta volna nem így reagált volna.


Elsőnek van igaza, küldd el a fenébe!

2011. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

az első leirta a teendőd...


az ilyen nem érdemel egy perc szomoriságot se tőled,nemhogy többet


minden kapcsoaltot szakits meg vele,csak a szex kell tőled,semmi más...és te nem erre vágysz most...


találsz ezerszer jobbat nyugi

23/N

2011. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Moszuke ***** válasza:
100%

hehe.. meg ne bocsáss neki...szakíts még ma...

én szóltam!

2011. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
már minden kapcsolatot megszakítottam vele:(
2011. febr. 7. 18:01
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ekkora gyökerek merik magukat manapság férfinak nevezni?
2011. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a budos fenebe. Sztem kicsit tobbet kellett volna beszelgess vele s ismerkedj vele amielott taliztok. Na mindegy. Ez a srac tenyleg hulye, abnormalis alak. Ne szomorkodj erte, ha tudod hogy nem igaz amit mondott akkor nincs miert vesztegesd az idot rajta. Egyebkent ne add fel a randikat ilyen konnyen mert nem minden ferfi ilyen ;) Te csak epp egy hulyet fogtal ki :P 1000 az 1hez hogy megegyszer megtortenik ;)
2011. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak dícsérni tudlak.Jól cselekedtél.Nem szabad első pár alkalomkor lefeküdni az illetővel.A jó dolgokra érdemes várni;) A fiú meg valószinű csak arra hajtott hogy lefektessen, mivel egy rendes srác megérti ha egy lány nem akarja elsietni a dolgot.Utána meg hogy lehordott minden qrvának... szégyen az ilyen. nem érdemli meg hogy foglalkozz vele.hagyd:DD te rendesebbet érdemelsz;)


17/F

2011. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

ekkora parasztot. Az ilyen suttyokat addig ütném ameddig sírva nem szalad haza.

22/F

2011. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Megsérült a büszkesége,ezért reagált igy...jól tetted,hogy hantagoltad,mert csak jól ki akart használni.Az ilyen nem érdemli meg,hogy egyáltalán szóbaálj vele..
2011. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!