Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, kb másfél hónapig udvarolt, 2x randiztunk, majd megtörtént az első csók.2 hét múlva kérdezgetett hogy járnék-e vele, közben ugyanúgy udvarolt, szépeket mondott.Én a kérdésére nem válaszoltam határozott igennel de nem is küldtem el.Mire biztos lettem magamban(kb +1 hét), hogy igen én ezt akarom azt mondta már nem szeretne barátnőt.Nem engem, hanem barátnőt.Értitek ti ezt??

Kérdezgettem hogy velem lett-e valami baja, valamit nem jól csináltam stb de nem semmi ilyen nincsen.A szülei elég szigorúak, nem is igazán engedik sehova, lehet ők tiltják a párkapcsolatot?

Várjak rá vagy továbblépjek?Sajnos már nagyon beleszerettem...:S

17/L


2011. febr. 7. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:

fatökű a gyerek ez van lépj tovább mondjuk igazából nem lehet vmi régi sztori szóval akár még várhatsz is 1 kicsit


19F

2011. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet,hogy meggondolta magát és nem meri neked bevallani,hogy már nem szeretne veled lenni,mert nem akar megbántani...
2011. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp várj, ha tiltják, ha nem. Ha vársz még egy kicsit akkor okosabb lehetsz. Lehet, hogy szülei nem engedik, de lehet, hogy ez taktika nála:) hisz nem mondtál neki igent.
2011. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
rossebnek kellett honapokig tokolni
2011. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az milyen már, hogy a szülei tiltják. =/

Te vagy 17 éves, akkor a srác is legalább annyi, vagy több. 18-tól meg szerintem a szülő ne nagyon szóljon bele a "gyerek" életébe, max tanácsokat adhat, de ne parancsolgasson, és ne tiltson semmit.

Tényleg ilyen idióták manapság a szülők?

2011. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Főleg egy párkapcsolatot milyen rossz már tiltani. Azt még megérteném, hogy nem akarja elengedni egész éjszakára, füves, piás haverok közé egy diszkóba, de egy kapcsolatot tiltani vérciki.
2011. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én kérlök szépen drága tezsvírem őmennék azt szemközt hánynám, arra tuti felfigyelne
2011. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!