Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl okos hozzám? Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl okos hozzám? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy barátomba, néha úgy érzem hogy neki is tetszem, de ha arra gondolok hogy mennyivel okosabb akkor ez elszomorít és úgy érzem nem ilyen lány kell neki mint én.


Ő a barátaival mindig történelemről, politikáról, vallásokról, mindenféle hasonló témákról nagyon jól elbeszélget, én ezekhez hozzá sem tudok szólni mert sose érdekelt, így nem is tudok semmit róla. Olyan szavakat használnak amiket még életemben nem hallottam, pedig magyarul beszélnek:D


Vannak itt hasonló "okosok"? Lenne esélye nálatok olyan lánynak mint én? Csak hétköznapi dolgokról tudok beszélni, amit tapasztalok, ami körülöttem van. Jó tulajdonságom talán annyi hogy kedves vagyok, kicsit lökött, hűséges, és rettentően tudok szeretni. De úgy érzem ez mind kevés, kb egy kutya is képes ezekre.:/


2011. febr. 7. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok okos, csak "átlagos" szerintem, de engem nem zavarna.

19|F

2011. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

erre mit mondjak én szeretem a kutyákat XD


1.: hány évesek vagytok?

2.: az h ő miről beszélget [nyilván nem csak ezekről] annak semmi köze ahhoz hogy milyen csajjal járna :D ha bele estél és meg akarod szerezni ideje lenne ezt implementálni :D [igen direkt használtam olyat amiről azt se tudod h eszik v isszák :D]

amúgy nem tudom :P 1 politikai eszme csere közepén ha oda ül 1 csaj az ölembe és nyom a képemre 1 puszit sztem nem gyurcsányt fogom tovább méltatni :D


19F

2011. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

töri,politika,vallás...olvass bele bármibe neten és te is tudsz...bár nem sok értelme van...

egyik embernek ez a véleménye,másiknak meg az...


2 mérnöki diplomával rendelkező lány vagyok, töroből elakadtam anno a görögöknél,a politikának értelme nulla kb a rendszerváltástól,vallás meg...ki miben hisz..én pl magamban...

ennyit erről


nem ettől vagy értelmes


párom is diplomás mérnök,elbeszélgetünk mindenről,de esetek 90%-ban hétköznapi dolgokról (reggel elveszekedtünk azon hogy chilisbabba vacsira kerüljön bele répa vagy sem...:d)


nyugi,nem ez számit

(de azért egy érettségid legyen és könyveket is vehetsz a kezedbe,de ne zavarjon ha nem tudsz hozzá szólni a középkori vallások mai megnyilvánulásához)

2011. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

am az észt nem papírra osztják :D és ha már úgyis ezen a témán aggódsz akkor: ne azon hogy tárgyi tudásból hogy állsz :D hanem h mennyire is vagy értelmes az fontos :) én se szeretek olyan csajjal járni aki annyira iq fighter hogy azt se tudja hanyadikán van elseje :D viszont az nem tud zavarni hogyha nem tud nekem minimum fejből elmondani 1 ady- elbocsájtó szép üzenetet :D


19F

2011. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fülünyúl ***** válasza:

Nem hiszem hogy ezen múlna, bár nem rossz ha van a párnak közös témája, érdeklődési köre. Meg az sem árt, ha a nő a b@száson kívül mást is tud, máshoz is ért.

De lehet, hogy barátodnak elegendő, hogy te csinos vagy, helyes vagy, dugtok mint a nyulak, beszélgetni meg ott vannak a barátai. :)

2011. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz nem kell okosnak lenni, hogy elbeszélgess általános témákról, csak tájékozottnak. Elolvasol reggel egy ingyenes napilapot, ha pesti vagy, akkor a Metropolt, aztán máris tájékozódsz a világban történt eseményekről.
2011. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem tudom én ink meg kérdem a csajokat h mégis mi volt ma velük mint hogy azt kérdezzem h ma hány embert tépett szét taposó akna Burmába


19F

2011. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell h okos legyen a barátnőm, elég ha jófej, van humorérzéke, és van egyénisége. Sosem volt feltétel h atomfizikáról beszélgessen velem :D
2011. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!