Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más lányok miért ilyenek? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányok miért ilyenek? 15/L

Figyelt kérdés
Más lányok képesek csak úgy hülyíteni egy fiút. Nem érdeklik őket se a másik fél érzései semmi. Azt tartják menőnek ha valakinek minél több pasija van. Nekik mégis mindig van barátjuk. Miért?
2011. febr. 7. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert azok a pasik akiket hülyítenek hasonló szinten vannak mint ők. Ha te nem ilyen lány vagy, akkor örülj, mert esetleg így egy értelmesebb fiút sodor utadba a szél.
2011. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Moszuke ***** válasza:
100%

zsák a foltját.

az erre vevő pasikat sem érdeklik a lány érzései.

ezért váltogatják egymást oly sűrűn.


csak akkor vagyok szomorú ha 1-1 ilyen "laza" ember egy "normális" csajt/srácot bánt meg ezzel a hozzáállással.

2011. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Azok akik ezt csinálják mind nagyon jó nők.

ezért tudják hogy így is úgy is lesz fiujuk

2011. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hátt ebbe van valami ez olyan cinkes Egy Fiúnak általában olyan csajok jönnek be akik Menők,Nem visszahuzódóttbbak,Persze és ami a legfontosabb hogy Jól nézzen ki...

Sok csaj csak azért Játtsza az agyát hogy Igy tőrjőn fel a pasinál de akkoris a Szépségével csillog!!!!! minden csajj csak nem veszik észre hogy K*rva nem kell!!!!

Engem sosem fogtak meg az ilyen csajok :| az első, rendes/Hellyes Ennyihh :D

18\F

2011. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert fekszenek, de minimum szopják a delikvenst.
2011. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

csá moszu :D megint XD am h-h mostanság nem azzal nyitsz h először is porig alázod a kérdezőt :D már hiányolom XD


amúgy: csak én érzem úgy hogy a te bajod inkább h neked nincs pasid ?:D fölöslegesen aggódtok amúgy csajok én még nem láttam olyan csajt akinek ne jött volna össze pár hapsi :D komolyan :D hiába fél kb a fűtől [és itt most a szívhatóra célzok] akk is akad neki :D


19F

2011. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

18f: a csajoknak meg olyan fiúk akik tudnak magyarul te igen intelligens :D

amúgy: hülyeséget beszélsz 1 csendesebb lány is lehet érdekes nem kell ahhoz party facenek lenni hogy szerethető legyél :D


19F

2011. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért van "barátjuk" (nevezzük őket inkább pasinak), mert sok a hozzájuk hasonló elcseszett szerencsétlen, így ők könnyebben egymásra találnak. Normális fiatalokból (pl mint Te) meg sokkal kevesebb van, így nehezebben is találunk egymásra. :(

19/F

2011. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!