Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemezés miket jelenthet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezés miket jelenthet? (bőv lent)

Figyelt kérdés
hát amikor szemezek egy csajal és egymás szemébe nézünk és hirtelen elfordul nem néz a szemdbe azt mit jelenthet????meg milyen jelek vannak???
2011. febr. 6. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A szemkontaktus nagyon fontos. Ha szemezel egy lánnyal, mosolyogsz, csábosan nézel rá, akkor ezzel jelzed neki, hogy nyerő nálad, úgymond "bejön". :)

Ha elfordítja a lány a tekintetét, nem viszonozza a szemezést, akkor nem nem talál szimpatikusnak, nem akar tőled semmit.

2011. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ugyvan hogy belnézünk egymást szmébe én rámosolygok ö visza mosolyog és 10 mp tart és utána meg nem néz rám de közbe mosolyog és olyan kb 5 mp mulva meggint ugyan ez megy!!!
2011. febr. 6. 21:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én ilyenkor bandzsítani szoktam :D azon mindig röhögnek ha meg nem akkor nincs ízlésük :P (EGO a fellegekben)
2011. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Bejön egy lány, aki szerint köztünk nem lehetséges, hogy bármi is kialakuljon. Megpróbáltam vele szemezni és viszonozta. Szerintetek van esélyem a csajnál?
2011. febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bejössz neki:)..Nagyon is!! Ha egy lány elveszi tekintetét, akkor azt jelenti, hogy bejössz neki, és, hogy zavarba jött!! Általában velem is ez szokott történni, mindig zavarba jövök..:)))) Higgy nekem!!! És ha legközelebb találkoztok, és szemeztek, akkor nyugodtan menj oda hozzá, és beszéljetek..:)))) Ügyi légy!!! 18/L
2011. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

aki legutoljára írt kommentet azt nekem írtad??? vagy a másiknak????

a 18/L kinek irta????

2011. febr. 8. 18:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Neked..:))))
2011. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jah..köszi :)))
2011. febr. 8. 19:21
 9/9 Jack kapitány válasza:

Én sok lánnyal szoktam szemezni, szinte minden nap, de nem hiszem, hogy különösebben tetszenék nekik :D

Ebből szerintem nem lehet megmondani..(szerintem)

2011. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!