Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó Valentin napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó Valentin napi ajándék/meglepetés, ha aznap elhívom mekibe?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit szeretek, de ő (elmondása szerint) csak barátságot érez irántam. én úgy érzem annál többet érez, csak nem akarja elmondani. Amúgy tudja h szerelmes vagyok belé.
2011. febr. 6. 19:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jézusom!!!

Mekibe hívni csaj valentínkor???Ez szentségtörés!!!XD

Akkor inkább egy normális vendéglőbe mert pénzbe ugyan úgy jönnétek ki!!!

2011. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

a mekiben büdös van, és 70% hogy szembe jön veletek valami ismerős... ergo lőttek a "meghitt" mekis napnak...


menjetek sétálni, vagy valami pizzázó... mondanám hogy vidd el starbucksolni, de nem vagy pesti..:D


szóval marad a cukrászda..:D

2011. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Óváron a meki-nek van kiülős része is, ott nem lesznek kajaszagúak.. Amúgy meg én pl örülnék,ha mekibe vinnének, főleg, ha viccesen lenne felvezetve a dolog.. Valentin nap ugyanmár.. A párom vigyen étterembe mindig,ha nagyon romantikus hangulata van, de csak azért mert Valentin nap, ami még csak nem is magyar ünnep.. Kényszer romantikázás az egész.. Szerintem a meki aranyos, vicces meghívás.. Ha meg komolyabbat szeretnél, vidd el moziba vagy sétálni a Wittman parkba..
2011. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nanemááár! Minimum egy étterem anyagi helyzetednek megfelelően, de semmiképp sem meki. én pl étterembe viszem limuzinnal, virág, ékszer.... hotel... hála istennek megengedhetem magamnak és nem felvágásból mondom. nyisd ki a pénztárcád és annak megfelelően válassz.
2011. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Limuzint honnan szereztél? Sajátod? Baromi jó érzés lehet vezetni egy olyat :)
2011. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

óváron van egy tök jó kis cukrázda/fagyizó vagy nemtudom pontosan miként üzemel

sajnos a nevét már elfelejtettem de ott van a bíróságtól 1-200 méterre

de könyörgöm McDonald's-ba SOHA nem viszek lányt

19/F

2011. febr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!