Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korizásnál láttam egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korizásnál láttam egy lányt de nem mertem odamenni hozzá. Valahogy megtalálhatom még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma voltunk korizni és volt egy lány aki nagyon hasonlított egy ismerősömre(őt még nem láttam élőben), 15 lesz, alacsonyabb, vékony szőkésbarna hajú. Mivel én még nem láttam megkérdeztem a barátomat(lány) hogy ő -e az és elöször ő is azthitte, hogy lehet hogy ő az de aztán aztmondta hogy nem. Én annyira nem látok jól messzire, de amikor kicsit közelebb voltam ránéztem és ő is rám és én gyorsan elnéztem :$ olyan fura volt :$ Barna kabátja, kék korija és sötétkék farmere volt. A barátom szerint kerek arca volt :D Megtalálhatom vhogy vagy van rá esély hogy találkozom vele valamikor? Amikor már meg mertem volna szólítani, már nem voltak ott :(
2011. febr. 5. 23:31
 1/7 Fkris válasza:
Szerintem erről a hajóról lekésteél:S
2011. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj máskor is korizni! Vagy reménykedj, hogy ő is olvassa ezeket a kérdéseket! :D
2011. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hátha olvassa :) Am ő is 14 év körüli volt :D de elvileg nem ő az :) De fura érzés volt amikor ránéztem és ő is felém nézett akkor és ezért is néztem gyorsan máshova :$
2011. febr. 5. 23:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja amúgy a Westendnél volt és volt vele egy nagyobb lány szintén barna kabátban és alatta vmi rózsaszínes lilás póló volt :D v vmi ami kilátszótt xD
2011. febr. 5. 23:35
 5/7 A kérdező kommentje:
És olyan szééép voolt *.*
2011. febr. 5. 23:39
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
te tényleg fiú vagy, hogy ilyen szmájlikat használsz?
2011. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ,ez olyan kérdés ,hogy ő volt ,de nem ő volt ,de kiderül hogy ő volt ,de aztán mégis megmondják neki hogy nmem ő volt ,ez cicázós játék ,tudoood ....
2011. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!