Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randin kinek illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin kinek illik fizetni?

Figyelt kérdés

Elsőn srác fizetett, kávézóban voltunk. Most mozi meg egy kis kori van betervezve.


Ilyenkor már "illik" nekem is beszállnom, nem? Olyan hülyén érezném magam, ha mégsem...

(Egyébként ő dolgozik, én diák vagyok, ha számít ez valamit.)


2011. febr. 5. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
fifti-fifti
2011. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

felajánlhatod neki, hogy külön fizessetek, de sztem nem fogja elfogadni, én se tenném :)


de mondjuk azt meg lehet csinálni, hogy mondjuk ő fizeti a mozit, te meg a korit és így egálban vagytok :)

2011. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell beszállnod.Lány vagy és nem is ráadásul nem is dolgozol.
2011. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért sztem illik felajánlani, h fizeted a magadét, de ha nem hagyja, azt is elfogadhatod nyugodtan.
2011. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen kevés idő után, mikor még a randizgatás szintjén vagytok, szerintem aki meghívta a másikat. Ettől függetlenül szép gesztusnak tartom, ha felajánlod, hogy fizeted a részed, amennyiben anyagilag állni tudod.
2011. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szexért mindig a lánynak fizess, mert a strici lenyúlja a lóvét.
2011. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha jégkori és nincs korid és szeretnél fizetni akkor mond azt h kori kölcsönzésedet te állod de a belépőket fizetheti ő.
2011. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fiútól függ...én második randin felajánlottam hogy fizetek de hallani sem akart róla....
2011. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!