Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért habozik ilyen sokáig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért habozik ilyen sokáig?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal elég jóba vagyunk már, megkérdeztem tőle hogy lehetne-e több mint barátság? Aztán megbeszéltük hogy még nem nagyon ismerjük egymást mert ritkán találkozunk és amugy is kevés időt(suliban) és mondta hogy kéne egy nagyobb tali hogy jobban megismerjen.

Na ez már megvolt és megint rákérdeztem hogy gondolkodott e már a válaszon? ő azt mondta hogy még gondolkodik...


én már nem nagyon bírok várni :S:S... még meg is kérdeztem hogy csak azért megy ebbe bele mert megkértem vagy azért mert szeretné is és az utóbbit válaszolta rá ...tehát én már nem nagyon értem mivan :S:(


2011. febr. 4. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
finom elutasitas. nem akar lekoptatni, hanem hogy magadtol gyere ra...
2011. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát egy fontos, ne sürgesd, az tilos. légy türelmes. sztem ne is keresd pár napig. ez mindig beválik :D
2011. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miért lenen lekoptatás ha ő akar velem találkozni!?-.-'
2011. febr. 4. 19:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha még mindig gondolkodik az azt jelenti hogy nem akar semmit tőled, csak nem akar megbántani és fogalma sincs hogy közölje ezt. Szerintem hagyd egy kicsit, és ha ő keres majd akkor az jó jel. Ha nem keres... akkor tudod.
2011. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez a szöveg, hogy ő is szeretne veled találkozni, meg hogy még gondolkodik, ez egy tipikus sablon lekoptatós szöveg, ne legyél már ennyire naiv.

Ha valaki tényleg szeretne valakivel járni, akkor nem gondolkodik rajta, hanem lép valamit.

Ne keresd. Ha utána ő keres téged, és megy utánad, akkor nem volt igazam.

2011. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez lekoptatás akar lenni szerintem is:S ne keresd egy ideig, és kiderül tutira. de ha akarna valamit, nem habozna szerintem.
2011. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lányként válaszolok. :)

Sajnos ez valószínű, hogy lekoptatás. Ilyen esetben én is inkább igent mondok, és azt válaszolom, hogy még gondolkodok...Hogy miért? Nem igazán tudom megmagyarázni, valahogy így könnyebb, mint szemtől szemben megmondani, hogy nem akarok semmit. Tudom, nem jó megoldás. :S

2011. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mert túl sok benne a buborék
2011. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez a még gondolkodok ez azt jelenti, hogy olyan langyi a dolog, nem igazán akar veled összejönni, csak ez a nem akar megbántani szöveg (már leírni is sz*r volt) ezt annyira utálom. Mért nem lehet kerek perec megmondani, hogy nem. Előbb utóbb úgyis meg kell mondja...Szerintem ott rontottad el, hogy elmondtad többet akarsz tőle, mint barátság. Ilyet egy fiúnak NEM SZABAD mondania sajnos. Ettől a nők megijjednek, ez túl nyomulásnak veszik. Meg kell várni, hogy a csaj mondja ki, hogy ő akar tőled többet, meg szeretné, ha járnátok. Szerintem.
2011. febr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En is ebben a cipoben evezek.

Elmondtam egy sracnak, hogy tetszik, erre o nem mondott semmit, csak annyit, hogt jo.

Sokaig gondolkodtam rajta, hogy vajon miert nem mondott semmit, mikor regen tetszettem neki. Hat 2 honap kellett, mig felfogtam, hogy az eg vilagon nem akar tolem semmit. Eletembe eloszor es utoljara vallottam meg egy fiunak, hogy mit erzek.

Visszaterve a te esetedre: ha en lennek a csaj es en nem akarnak elmenni randira,.azt megmondanam a fiunak. Jobban faj az szerintem, ha nem mond semmit, mintha elmondana, hogy nem akar menni. Ha mar leptel fele, akkor annyit igazan megerdemeltel volna, hogy mondja meg neked kerek perec, mit akar. Csak tudod, nem minden ember egyforma es o azok koze tartozik, akik inkabb hallgatnak, mimthogy valaszolnanak. Gondolom nem azert nem mondott semmit, mert meg akart bantani. Sot ellenkezoleg, de szerintem nem ez a jo hozzaallas,hogyha nem kell, akkor inkabb hallgatok es kerulom.

Sajnalom!

2011. febr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!