Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem. Vagy lehet csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Vagy lehet csak túl ragálom a dolgokat!?

Figyelt kérdés
Van egy lány már kb 6-7x taliztunk mert nem egy helyen lakunk.Nagyon meg kedveltem a lány-t ö is engem az elmondása szerint és hát ö is én is többet akarunk...csak engem el gondolkodtat az mikor egy közöségi oldalon ír egy fiunak h pl.. ez mag (L) és én már nem igazodok ki mert mindenki szivezget enneg annnak és a lány nekem is küldi nem tudom h komolyan gondolhatja-e a másik fiunak elvileg régota ismereik egymást és joban vanak mint haverok ,de engem nyomaszt ez de nem mondtam neki mert miatam ne dobjon el egy haverját se csak nem tudom mitcsináljak én nem élek ilyen internetes dolgokon... (= valaki valamit tud erre mondani?
2011. febr. 3. 18:49
 1/4 Norb66 ***** válasza:

Senki nem mondta hogy a fosbúk és társai egészségesek a társadalomra és a kapcsolatokra.


De az offot félretéve kérdezd meg hogy mit szeretne tőled pontosan. Ennél egyszerűbb nincs.

2011. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a közösségi oldalak mind szarok
2011. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány évesek vagytok, de van egy bizonyos korosztály, 13-16 ahol a lányok egy része szereti a (K) és (L) beszúrásokat, mert "cuki"-nak tartják. Nem szerelmi vallomás, csak szeretik a szívecskét. Ha leírja Neked a nevét és i-re pont helyett szívet tesz, akkor is csak úgy rajzolja, üzenet nélkül.
2011. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én 18 ö 16, ja tom h szarok a közöségi oldalak. Msn re a ki írta a nevemet most 1 napja taliztunk azt mondta szeret velem lenni és nem szereti mikor lépni-e kell nemtom h ö ezt h gondolja de megkérdezem majd mert ak keresek mást
2011. febr. 3. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!