Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írnátok nekem pár nem közhelye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok nekem pár nem közhelyes udvarlószöveget?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 18:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szép vagy babám, bekapod a kobrám?:D
2011. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia! *a neved* vagyok.


Boldog szülinapot! *átöleled*

stb.stb.stb..

2011. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nem kell neked sablonduma... csak légy önmagad és mondd azt ami jön,kertelés nélkül.hdd el többet ér bármelyik csajozós dumánál! olyan legyen, amit ide fogsz tudni beirni mikor vki ugyanezt megkérdezi! csak a lényeg: ha nem is vagy az,akkor is mutasd magad lazának és magabiztosnak!!! 100% siker! ;) Hajrá!
2011. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

közhelyes=unalmas=elutasítás


komolyan ez kell neked ? :D

2011. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy HOGYAN adod elő.

Ha egyébként humoros gyerek vagy, az pl. jó pont. Röhögni mindenki szeret, a csajok meg általában odavannak a jó humorért. Ráadásul állítólag az intelligencia jele. Csak ne kezdj el viccet mesélni, mert az más... ¬.¬

2011. febr. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tecco ge_ci, koll kola?


na ez nem kozhelyes

2011. febr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 alfonz64 ***** válasza:

"mizzúú, vidéki vagy"

A nők önzőek ezt kell kihasználnod, olyan mondatokat fabrikálj, vagy keveredj olyan szituációba, amiben jó hosszan tudnak magukról mesélni. Én szeretem ezt a filmet(itt egy csajos filmet említs) neked mi a véleményed,... részről mert nekem az nem tetszett..., vagy ha nem látta akkor de te mit tennél hasonló helyzetben... holnap estig várhatsz mire kifejti :)

2011. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!