Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor?! (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor?! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy volt egy barátom, aki még bevallotta, hogy kölcsönösen érzünk egymás iránt (szerelem). Úgyhogy vele a csókig jutottunk, majd a suliba rátámadtak, hogy durva dolgot csinált velem (szex). És hát oda jutottunk, hogy szinte néha rám se mer nézni. De ma tesiórán kézilabdáztunk... aztán ott eléggé elengedte magát velem szemben, az órán jót nevettünk, meg a mérkőzés alatt sokat beszélgettünk. De viszont amikor mentünk volna a következő órára, ugyanolyan "semmien" volt velem. Akkor most mondjak le róla?:S Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 3. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Légyszíves mondj le róla. Legalább amíg be nem töltöd a 16 éves kort. Ezt a 3-4 évet kibírod egyedül is.
2011. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De aza baj, hogy amit a suliba állítottak róla, egy szó nem volt igaz :SSS. És minden, emiatt a hülyeség miatt...
2011. febr. 3. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:

ezé nem kell 12-13 évesen pasizni


19F

2011. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom jól értem-e. Állítottak róla, ezt-azt és te meg nem szóltál semmit hogy ez nem igaz? Mert ha igen annyira ne lepődjél meg hogy semminek néz.


Ha suliban együtt vagyok akkor gondolom ő is oda jár, tehát nem valami creeper aki bejár téged "zaklatni". + támadás alatt most azt kell érteni hogy folyton beszólnak neki vagy megütötték, bár feltétezem előbbi.


Eltudom képzelni összeszedte magát hogy elmondja, többi cool csávónak nem tetszett, ő rosszul érezte magát, te meg "hmhm". Szerintem ő szeret de ha téged annyira érdekel, hogy 1 szót se szólsz érte akkor tökmind1.

2011. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóltunk. Énis meg ő is. Dehát ez az osztály olyan egy begyöpösödött részleg... Hiába volt minden :S. Mintha a falnak beszéltünk volna.
2011. febr. 4. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:

:( Legalább kiálltál mellette ez kedves. Gondolom többi fiú csak irigyli hogy hozzád mert szólni, nehogy már jól érezze magát egy lánnyal. Őszintén szólva szerintem sikerült elrontaniuk a kedvét a srácnak. Már ha folyton cikizik, ba*ogatják e miatt.


Szívás :S ,talán még lesz valami, vagy nem. Legegyszerűbb ha vele próbálsz beszélni erről, hogy sajnálod vagy akármi csakhogy véletlenül se érezze magát losernak.

2011. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :). Megpróbálkozok vele :)
2011. febr. 4. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!