Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Milyen egy szentfazék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen egy szentfazék lány? Nektek bejönnek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Isten mentsen tőlük!
2011. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ámen
2011. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha dugni tud, akkor nincs vele gond.
2011. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

De ilyen is lehet:


[link]


:D

2011. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

szentfazék - minden logika nélkül követi az aktuális egyháza törvényeit. Merev. Nem képes az említett törvények határain túl gondolkodni még akkor sem, ha rá van kényszerítve.


A vallásossággal semmi gond, de a bigottságtól az ég óvjon.

2011. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tágabb értelemben érdekel, -én legalábbis sosem mondtam ezt senkire azért mert a parancsolatok szerint él szigorúan- akkor a szüleinek mindig szót fogadó és mindig a véleményük miatt aggódó lányra gondolok, aki pedáns a suliban, nem öltözködik kellően nőiesen (nem sminkre, meg flitteres böszmeségekre gondolok) és unalmas is talán a fentiek miatt. Legbelül, az igazi önmaga biztosan más és "jobb", de korban később mer csak kiállni az egyénisége mellett. Aztán elérhet bármit és lehet ennek szöges, akár negatívba hajló ellentéte is, de ha látok egy ilyen lányt, megadom a kellő tiszteletet, de a dinamizmusom miatt nem kezdek vele, mert vagy egyből felnyitom a szemét és megismerem milyen is tényleg, vagy soha az életben és egy nagyon kínos helyzetben találom magam vele... :D Ezért én nem is próbálkozok, hacsak nem valami igazán különleges dolgot látok meg benne. :)


23F

2011. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez megér egy bővebb kifejtést, te szerinted milyen? Hát a szentfazék talán azt jelenti nekem, hogy bigott katolikus, akivel nem lehet semmiről beszélgetni a valláson kívül. Mert az hogy valaki tényleges hívő attól még nem feltétlen jelenti azt hogy unalmas is.
2011. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én hívő katolikus vagyok. Eddig nem jártam senkivel. Nem azért, mert nem akartam, hanem, mert az illető nem viszonozta. Öhm...én igenis a vallásom törvényei szerint élek. Pl. nem fekszem le senkivel, csak házasság után (és akkor is csak a férjemmel:)

Nem hiszek a válásban. Minden vasárnap templomba megyek (gyakran hétköznap is)Nem öltözködöm kihívóan...ez nem azt jelenti, hogy ne igényesen/nőiesen/divatosan...csak nem kihívóan...Tisztelem a szüleimet, szeretem őket, és nem költözöm el itthonról, csak mert felnőttnek érzem magam. Ha a barátom azt kérné, feküdjek le vele, otthagynám... Nem sminkelem magam, nem mintha bárki/bármi tiltaná, nekem egyszerűen nem tetszik. Jó a humorom, kedves vagyok, segítőkész, de kicsit zárkózott...Keveseknek nyílok meg, de azoknak nagyon igénylem a barátságát, törődését.


Azt hiszem, sokak kategóriája szerint szentfazék vagyok. :) Nem vágyom olyan fiúra, aki nem fogad el olyannak, amilyen vagyok, aki komproisszumokat kérne tőlem vallási téren. Akkor inkább egyedül maradok. Így persze nehéz lesz a mai világban párt találni, de higyjétek el, nem lehetetlen, csak jó helyen kell keresni :)

2011. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
09:40-es vagyok, 20L
2011. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én néha eljárok templomba, főleg ünnepekkor...katolikus vagyok egyébként. Imádkozni is szoktam. De ezt simán össze lehet egyeztetni az élet más dolgaival. Igaz, hogy még szűz vagyok én is, de nem a férjemmel fogom elveszíteni, ebben biztos vagyok...az előző kapcsolatomban nem került rá sor, talán majd a következőben...szóval nem követem annyira a tízparancsolatot...vagyis szerintem csak akkor számít paráználkodásnak, ha össze-vissza kefélsz mindenkivel...de hiszek Istenben, ez tény. Viszont a vallásnak is megvan a maga helye, ideje, meg a többi dolognak is. Ennyi.
2011. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!