Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Becsajozott és azóta nem áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsajozott és azóta nem áll velem szóba, miért?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel tök jól elvoltam, aztán meg barátnője lett azóta nem akar velem beszélni.:(
2011. febr. 2. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor derül ki, hogy akit tök jó barátnak hittél, az csak amolyan barátnő-pótlónak tekintett téged. :(
2011. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:(

pedig annyira nem voltunk jóba, csak kétszer találkoztunk kb, de sajna sokszor nem értem rá mikor hívott /: olyan rosszul esik

2011. febr. 2. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:

tudom.. és sajnálom. :( Én is jártam már hasonlóképp, csak épp csajjal.

F/28

2011. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ohh, mondok jobbat! Egy sráccal randizgattunk, aztán rájöttünk, hogy nem megy a dolog, leginkább neki, mert elég feszült és egyáltalán nem képes elengedni magát, így inkább mondtam, hogy ne erőltessük, és mondta, hogy ő is így gondolja. Azóta meg bunkó, köszönni sem hajlandó, de ha szóba hozom azt mondja, hogy csak elfoglalt, és figyelmetlen. Érdekes, a társaságból mindenkinek tud köszönni, csak nekem nem, és érdekes, hogy karaokézni, meg kocsmázni van ideje. A pasik egy része ilyen, ha kibukik a dolog, hogy nem te leszel a következő nője már nem is érdeklődik. Mi meg vagyunk olyan hülyék, hogy rosszul esik nekünk, mert párkapcsolaton kívül is vevők lennénk a társaságukra. Ez sajnos ilyen.
2011. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez megesik. gondolom nagyon örül annak, hogy van barátnője.

az utolsónak pedig annyit mondanék, hogy könnyen meglehet azért nem vesz észre téged, mert nem tud nem nőként tekinteni rád, és ha az esélytelen akkor jobb ha nem kínozza magát. lehet kicsit éretlen ez a fajta kivitelezés, de egy bizonyos pontig logikus.

2011. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!