Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek tetszik az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszik az, ha egy lány festi a körmeit?

Figyelt kérdés
mennyire tetszik az, ha élénk színű? jobb egy egyszerű átlátszóan csillogó? vagy egyáltalán ne, jobb lakk nélkül?
2011. febr. 2. 16:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ápolt köröm szép, a csillogó is. Viszont nekem az élénk színű köröm nem jön be.
2011. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Nekem tetszik ha festi a körmét. Inkább egyszerű legyen mint élénk.
2011. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik ha festi, sem ha műkörme van, legyen ápolt és természetes körme, azt szeretem.

20f

2011. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Norb66 ***** válasza:
100%
Nem szeretem ha festi.
2011. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Mint szinte mindenben, ebben is a franciák a legjobbak sztem, szóval én a francia körömlakkra szavazok.

(Gyengébbek kedvéért: átlátszó körömlakk.)

2011. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak,ha nem élénk a szine! De elég,ha jól ápolt!
2011. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tetszik. A feketére/lilára/vörösre festett körömtől, meg a mindenféle odamázolt kis figurától, meg eleve a lajhárkaromtól, műkörömtől meg egyenesen a világból tudnék kiszaladni. :)
2011. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

nem tetszik a lakkozott meg a műköröm se

de nem zavar

2011. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és nagyon örülök, hogy ilyen véleménnyel vagytok :)

nem szoktam színesre festeni, a múlt pénteki volt az első, hogy mégis kifestettem, sulis bál volt: kötelező szép ruha meg minden, gondoltam most kipróbálom. az osztályban meg már divat, hogy minden "jó csaj" festi a körmét piros, rózsaszín, kék, lila, fekete, fehér, tényleg minden, és agyon dícsérgetik egymásét...

na külön téma is lehetne, de inkább itt megkérdezem, hogy a lábkörömfestésről mit gondoltok?

2011. febr. 2. 17:54
 10/21 anonim ***** válasza:

A lábköröm festése sem tetszik, de itt is a színtelen francia lakk tud jól kinézni, legalábbis sztem. Amúgy ha már a lábaknál tartunk: egy bokalánc nagyon vonzóvá tud tenni egy nőt, egy női lábat.


23/F

2011. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!