Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolhat igazából? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat igazából? :S

Figyelt kérdés

Légyszi fiúúk .. :S

Van egy fiú ki tetszik ... rengeteget beszélünk, általában ő ír rám msn-en stb. talizunk néha... de mindig azt mondja h neki nem kell bnő.. :S viszont amikor kapok egy ilyen komit haveromtól h szép vagy:$ (L) stb. akk rögtön kérdezi h ki ez a pasid? stb. mindig mondom neki h nem és mikor hívom bulizni akk mindig mondja h ááá nem jön :Snem tudom h most mit is akar mert midig mondja h aranyos meg szép vagyok stb. de akk nem értem h miért csinálja ezt... akk vagy haver vagy semmi..


2011. febr. 2. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak barátkozik
2011. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mit akar. Az sehogy nem férössze, hogy nem akar barátnőt és kérdezget a pasikról. Lehet néhány verziót róla mondani így. Kérdezz rá miért érdekli, hogy ki mit ír rád, végülis semmi köze sincs hozzá.
2011. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Norb66 ***** válasza:
Pont azért nem megy bulizni mert nem akar barátnőt. Ő veled szeretne lenni, nem hatszáz másik lánnyal egy buliban. :) Meglehet hogy tetszel neki, sőt, talán így is van, az a biztos, ha rákérdezel, mert gyanúsan (sokat) bókol :) Bátorság :)
2011. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen de ha mégsem akk meg az nagyon gáz.. :S

vagy lehet meg se mondaná nem tudom .. azért akarom bulizni hívni h majd ott hátha megjön a bátorsága stb. de ráhajtani sem akarok és ilyenkor hagyom is a témát ha írja h jó neki egyedül nem akarom h úgy tűnjön h nagyon hajtok rá ilyen levakarhatatlan módon :D

2011. febr. 2. 15:11
 5/5 Norb66 ***** válasza:

Lehet kéreti magát, vagy inkább önbizalomhiányos. Fél hogy nem tudna úgy bánni egy lánnyal ahogy szeretné, vagy ahogy a lány szeretné, és nem akarja megbántani, épp ezért inkább nemet mond, és hagyja hogy eméssze a fájdalom.

Tedd egyértelművé hogy kell neked például el csókkal, vagy bármi olyan egyértelmű módon, amivel kifejezed hogy te szereted és szeretnél vele járni és szereted. Önts bele egy kis önbizalmat.

Remélem nem lőttem félre és tényleg így érez, vagy hasonlóan, és minden összejön. :) Sok sikert!

2011. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!