Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, tetszenek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tetszenek az olyan lányok, akik ügyetlenek, de nagyon szórakoztatóak és viccesek?

Figyelt kérdés
Továbbá simán leül veletek sörözni, néha nagyhangúan, bárkivel jól kijönnek, de nagyon szerethetőek? Vagy ettől már elveszti a nőiességét?
2011. febr. 2. 01:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ettől van egyfajta varázsa :)
2011. febr. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Néha:).Amikor a barátnőm színészkedik,akkor ügyetlen.

Egyszer összevesztünk,átmegyek ültem a kocsiban,ő kijött szépen kiöltözve sértődött arccal vonult,mint egy dáma,odaért az autóhoz és a jégen úgy elcsúszott,hogy nyekkent:).

Nem ütötte meg magát szerencsére,lehúlt a dáma maszk felsegítettem és 10 percig nem tudtuk abbahagyni a nevetést.

Egyébként 2 havonta elesik,hasonló okokból:D.

2011. febr. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Jópofa lehetett!:)

Csak én nem két havonta esek el, hanem két naponta.. :) Alapból ilyen vagyok, könnyen botlok meg dolgokban, viszont ha elesek, legalább tudok nevetni magamon:)

2011. febr. 2. 02:11
 4/16 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy? Amúgy igen, tetszenek. :-)
2011. febr. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az alapján amit leírtál, igen :)

Olyannyira, hogy én pl. szívesen tennék egy próbát, hátha szimpatikusnak találsz te is.

veszelszkib@citromail.hu az e-mail címem! :)

2011. febr. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
A nagyhangú lányokat nem szeretem. A többi nem számít.
2011. febr. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha jól néz ki, persze.
2011. febr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
18 vagyok, és igazából engem nem zavar, jókat tudok röhögni magamon, csak mások mit gondolnak erről? A nagyhangút természetesen nem úgy értettem, hogy úgy ordítok mint a kisebbség segélyosztáskor, hanem hangot adok a véleményemnek ha kell. De köszi a pozitív válaszokat.:)
2011. febr. 2. 10:24
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálam ez kimondottan jó pont. ;-)
2011. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Néha igen, néha nem. Egy sörözés alkalmával jó társaság az ilyen, de hosszú távon nem biztos.
2011. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!