Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinted melyik a "szebb"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted melyik a "szebb"? (lent)

Figyelt kérdés

160cm/50 kg vagy 160 cm/60 kg

Mindkét esetben arányos testről beszélünk,mindkét esetben formás az illető(tehát a soványabbnak is van cicije, de a husisabb se "folyim szét").

SZÓVAL SZÁLKÁS (DE NEM ANOREXIÁS!) VÉKONYSÁG, VAGY PICIT TÖBB FOGNIVALÓ?

Szerintem ehhez a magassághoz e között van az ideális testsúly.


2011. febr. 1. 23:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is 50 :) Az pont jó lehet :)
2011. febr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Egyébként ezt tényleg nem lehet súly alapján megmondani, mert egyik barátnőm, aki hasonló magasságú, mint én (csak két centivel kisebb nálam), 58 kilósan is iszonat vékony volt, semmi fenék, semmi mell, tiszta fiús alkata volt, de ami volt neki, az nem izom volt, hanem zsír. Érdekes dolgok. Ráadásul ő elvileg vékony csontú, nekem meg széles a csípőm, és mellem is van, mégis, ő 58 kilósan sokkal vékonyabb volt, mint én 54 kilósan. Hiába én vagyok a magasabb is...
2011. febr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
2011. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!