Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy adjam vissza neki amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam vissza neki amit Tőle kaptam?

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy van egy fiú /18 éves/ aki megtetszett nekem, és járni akartam vele. A helyzet az, hogy én is tetszek neki, de csak szexre kellenék, kapcsolatra nem. És ezt nyíltan ki is jelentette. Mostanában mindig áthív magához, hogy aludjak ott...

Nekem ez annyira rosszul esik, hogy ilyen könnyűvérűnek tart, és számtalanszor megsértett.

Szerintetek hogyan tudnám én is megkínozni, hogy ő is vágyjon rám, mint ezelőtt én ?

17/L


2011. febr. 1. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hiszen most is vágyik rád, azért akar megdugni mindenáron.
2011. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Én inkább pozitívnak gondolom, hogy semmi mellébeszélés nélkül nyíltan kimondta, hogy ő mit akar. Tudod, lesz még pár olyan fiú, férfi az életedben, akik hátulról fognak támadni, és te lehet nem fogod kiszúrni, hogy az illető vajon mit is akar. Én mindig is úgy gondoltam, hogy hülye az a pasi, aki köntörfalaz...álljon elém határozottan, és bökje ki, hogy mi van..vagyis játsszunk nyílt lapokkal. De sajnos a legtöbb férfi azt hiszi, hogy ha így nyíltan elmondaná egy nőtől, hogy csak azt akarja, akkor a nő elmenekül. Pedig biztos vannak olyanok, akik nem tennék meg..mondjuk akik szintén azt akarják csak. No de visszatérve. Azt nem fogod tudni elérni, hogy ő is azt érezze, amit te. Ő csak azt akarja, és kész. A helyedben én nem foglalkoznék vele, és megmondanám neki, hogy nem vagyok kapható a játékaira, hiába próbálkozik. Legyél talpraesett és határozott.
2011. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak sexre kellesz, akkor nem vágyik rád, csak szórakozni akar veled! Szerintem mond meg neki, hogy ez téged bánt, és ha tetszel neki, akkor megpróbál magyarázkodni, ha nem kellesz neki másért, akkor meg hamar talál másikat!
2011. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Norb66 ***** válasza:

Hááát. Ha normális srác akkor te reagálod túl, elvégre semmi hátsó szándéka nincs, nem használ ki, egyszerűen megmondta hogy ezt szeretné. Fogadd el, és inkább élvezd a helyzet, sőt, a szexet is. Ne mondj neki nemet egyből, inkább állapodjatok meg hogy te viszont ez és ezt szeretnéd tőle.


Ha viszont egy tuskó állat akkor kerüld el jó messzire.

2011. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fülünyúl ***** válasza:
0%

Figyelj, ne a srácot szidd meg akarj bosszút állni. Ő korrekt módon már az elején közölte hogy mi a tényállás, te ezt elfogadva belementél egy ilyen kapcsolatba. Most miért akarsz itt köcsögölni vele ezek után? Mert nem szeretett beléd, hanem maradt testi szinten a kapcsolat?

Az meg hogy könnyűvérűnek tart ne lepjen meg, aki ilyen dologba belemegy az az. Érzelemmentes dugás. Gyakorlatilag épphogy nem rak egy 5000-est reggelre az éjjeliszekrényre. Szóval nem igazán értem a háborgásod és ezt a bosszúvágyat.

2011. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ha ő is őszinte volt, legyél te is az..mondd meg neki mi a szitu :)

20/L

2011. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak azt nem értem, hogy elküldtem a fenébe mondván, hogy köszi nekem erre nincs szükségem, elkezdett nekem könyörögni, hogy bocsássak meg mert nem úgy gondolta ahogy gondoltam...ti ezt értitek ?

2011. febr. 1. 17:15
 8/12 Norb66 ***** válasza:
Valószínűleg nem csak egy szimpla, egyszeri kúrásra gondolt, hanem hosszútávú kapcsolatra, csak csupán szexel és odafigyeléssel. (magyarul nem csak megb*szott volna érzelmetlenül aztán otthagyott volna, hanem foglalkozott volna veled.) Magyarul egymás szeretői lennétek. Ezzel a sráccal tényleg nincs semmi baj, tényleg csak te reagáltad túl. Azért ezt beszéljétek meg.
2011. febr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De ha nem csak szexet akar, akkor miért mondja azt hogy nem kellek neki, és nem akar járni velem?
2011. febr. 3. 12:57
 10/12 Norb66 ***** válasza:
A kérdésben az áll, hogy csak szexet akar. Most akkor akar mást is, vagy nem?
2011. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!