Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöjjek össze a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze a volt fiúmmal?

Figyelt kérdés
Kb.:egy éve jártam egy nagyon helyes fiúval, itt lakik velem egy faluban. Egy éve szakítottunk, de én még mindig szeretem, nagyon hiányzik. Írtam neki egy levelet úgy egy hónapja, hogy lenne-e kedve találkozni velem? Ő azt mondta, hogy lenne. Visszaírtam neki egy csomószor, de egyikre sem válaszolt. Aztán tegnap reggel személyesen találkoztam vele, és megkérdeztem, hogy mért nem válaszol, erre ő azt mondta, hogy azért mert igen is meg nem is szeretne velem találkozni, de egy kicsit jobban a nem. Aztán nem volt több időnk beszélgetni, mert sietni kellett.Nekem nagyon hiányzik, de nem akarom többet nyaggatni már. SEGÍTSETEK, KÉRLEK!!! Mit tegyek???
2011. jan. 31. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Pasik után nem futunk, mert az az ő dolguk, értem?
2011. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, ezt nem lehet megérteni. Amúgy a fiúd szakított veled, vagy fordítva?
2011. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

HAGYJAD!


Mondta hogy nem nagyon akart találkozni, ne semmisítsd meg a nőiességed. Ne pitizz, ne puncsolj, hagyjad.


18/l

2011. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele...
2011. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még annak idején én szakítottam vele.
2011. febr. 2. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!