Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egy lánnyal nagyon jóban vagyok. Azt mondta, hogy tetszem neki, meg minden, de, azért nem akar járni velem, mert ugyan tudja, hogy nagyon jól ellenénk, de attól tart, hogy miután szakítanánk, nem beszélnénk többé. És ezt nem akarja. Mit kéne tennem? Én nem bírok csak a barátja lenni, hogyan szerezhetném meg? Vagy mondjam meg neki, hogy akkor ne beszéljünk többé, hogy elfelejtsem:S
2011. jan. 31. 15:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Elég fura csaj lehet.
2011. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen az a baj, hogy szerelmes vagyok belé:S Magyarán többre tartja a barátságot gondolom én, de nem érti, hogy egyébként sem mehetne ez így tovább, mert nekem szenvedés:s Akkor most egy válaszúthoz érkeztem? Összejövünk vagy vége a barátságnak is?
2011. jan. 31. 15:37
 3/24 anonim ***** válasza:
Ez eléggé kamu duma szerintem a csaj részéről...
2011. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
mond meg neki nyíltan. a szitut. ha nem lesz a barátnőd akkor inkább kerüljétek egymást h elfelejthesd.
2011. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Cssak ez olyan mintha ultimátumot adnék. Am meg az a gáz, hogy osztálytárs:S
2011. jan. 31. 16:22
 6/24 anonim ***** válasza:

ha osztálytárs akkor érthető, hogy attól tart, hogyha szakítotok nem lesz barátság, és még xy évig egymás fejét kell bámulnotok. Viszont, ha szerelmes lenne beléd bevállalná. Én is ilyen helyzetben vagyok(:


L.

2011. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ilyen csaj nem létezik, hogy tetszel neki, de mégsem akar semmit. Egyébként két opciód van: pont, ahogy mondtad, elmondod, hogy neked ez így nem megy (attól mert osztálytárs, nem vagy köteles együtt lógni vele, vagy mondjuk msn-en beszélni), a második pedig, hogy megpróbálod elfelejteni! De akkor tényleg minden kapcsolatod meg kell szakítanod vele, ami nem szükséges (amiatt, hogy osztálytársak vagytok). Amúgy meg, ha tényleg hanyagolod, lehet rájön, hogy mégiscsak kell valami, mert esetleg hiányzol neki.
2011. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Egyébként miért lenne gáz, hogy ha olyan mintha ultimátumot adnál neki? Az a lényeg...Amúgy meg most patthelyzetben vagy, rajtad áll, hogy keseregsz és reménykedsz abban, hogy hátha lesz valami, vagy továbblépsz.
2011. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Igen, csak közben meg tényleg legjobb barátja vagyok. Bár ez így lehet nem is igazi barátság a részemről, mert szeretem
2011. jan. 31. 18:43
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha meg a barátod, szerintem megérti, hogy min mész keresztül. Bár nem nagyon értem, hogy tetszel neki, de mégsem akar semmit?
2011. jan. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!